Juniori ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
27.maijs /
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas junioru izlases sacensības 2014.gadā

    01.12.2013

    • Pasaules junioru čempionāts Borovets, Bulgārija 21.-28.jūlijs

    Pasaules junioru čempionāta mājas lapa

    Sacensību 1.biļetens

     

    • Eiropas Junioru kauss Lommel, Beļģija 3.-6.oktobris

    Informācija par sacensībām šeit

     

     

    • Baltijas Junioru kauss

     

  • 2013

    01.01.2013

    13.11.2013.

    Izlases nometne

    Šī gada 22. - 24. novembrī Baldonē notiks jaunišu - junioru, kā arī pieagušo izlases sportistu nometne. Sīkāka informācija un pieteikšanās nometnei šeit.

    Informācija BJC izlases dalībniekiem.

     Atlases rezultāti šeit:

    http://odb.lv/2013/RA/

                Izbraukšana 4.oktobrī 6.00 no Satekles un Lāčplēša ielu stāvlaukuma ar autobusu (lielu -46 vietas).
    Prāmis 13.30 no Tallinas. Maršruts pa Valmieras ceļu caur Straupi, Valmieru, Ainažiem.
    Atpakaļ prāmis 6.oktobrī 16.30 no Helsinkiem.
                Līdzi jāņem-pase vai identifikācijas karte, nepilngadīgajiem vecāku atļaujas, ceļojumu apdrošināšana pašu ziņā (tikai noteikti jāapdrošinās).
    Ēdināšana- būs piektdien vakariņas, sestdien visas trīs ēdienreizes, svētdien brokastis un ēšanas paka. Tātad jānodrošinās ar ēdināšanu atlikušajā laikā.
    Gulēšana uz grīdas, tāpēc jāņem līdzi guļammaisu, paklāju utt.
                Visiem, kam ir, jāņem līdzi izlases skrienamie neiloni, kam nav, mēģinām aizņemties. Kuriem ir vairāki eksemplāri, lūdzu paņemiet līdzi, varēsiet aizdot uz maču komandas biedriem.
    Brauciena kopējās izmaksas 75 Ls. Nauda jāieskaita LOF kontā vai arī noskaidrojiet, kas par jums maksā (pašvaldība, sporta skola, klubs utt)
    Kontakttelefoni: 29198221 Inguna Valdmane, 26542051 Inguna Čākure

    Izlases sastāvs BJC Somija 4-6.oktobris

           

    Vieta

    Vārds

    Uzvārds

    Klubs

    S16

     

     

     

    1.

    Elizabete

    Blūmentāle

    Ozons

    2.

    Diāna Marta

    Ruka

    Ozons

    3.

    Anete

    Čama

    Azimuts OK- Sm BJSS

    4.

    Austra

    Zušēvica

    Kāpa OK

    5.

    Zelma

    Lapiņa

    Kāpa OK

    V16

         

    6

    Uldis

    Upītis

    Kāpa OK

    7

    Edgars

    Ustinovs

    Ogre OK/SC

    8

    Endijs

    Titomers

    OK Alnis-JNSC

    9

    Matīss

    Slikšjānis

    Azimuts OK- Sm BJSS

    10

    Valters

    Reneslācis

    Ogre OK/SC

    S18

         

    11

    Sandra

    Grosberga

    Kāpa OK

    12

    Kendija

    Aparjode

    Kāpa OK

    13

    Madara

    Brice

    Ozons

    14

    Annija

    Zaļaiskalna

    Auseklis IK

    15

    Laura

    Leiboma

    Kāpa OK

     

     

     

     

     

    V18

         

    16

    Alvis

    Reinsons

    Auseklis IK

    17

    Emīls Henrijs

    Taube

    ZVOC-VBSS

    18

    Emīls

    Dzalbs

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    19

    Klāvs

    Stiprais

    Madonas BJSS/OK Arona

    20

    Jānis

    Baunis

    Madonas BJSS/OK Arona

    S20

         

    22

    Līga

    Valdmane

    ZVOC-VBSS

    23

    Marta

    Jansona

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    24

    Ilze

    Buža

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    25

    Madara

    Šadrina

    Kāpa

    26

    Rūta

    Plakane

    Auseklis IK

           

    V20

         

    27

    Jānis

    Sārs

    Mežmalas/MTB

    28

    Ivars

    Kļaviņš

    Ozons

    29

     

     

     

    30

    Pēteris

    Liepa

    ZVOC

    31

    Atis

    Heinols

    ZVOC

           
           

    Treneri

         

    32

    Inguna Valdmane

     

    31.01.1969

    33

    Inguna Čākure

     

    08.03.1965

    JEC 2013

    Francija, 4.-6.10.2013.

                Šogad Latvijas junioru izlases komanda tiks pārstāvēta Eiropas junioru kausā. Sacensības, kuras dalībnieku sastāva ziņā mērojamas kā nākošās aiz Pasaules Junioru čempionāta.

    Sekosim notikumiem!!

    Komandas sastāvs:

    Rūdolfs Zērnis

    Dāvis Dišlers

    Mikus Puriņš

    Elīna Svilpe

    Treneris: Valters Āboliņš.

     

    Latvijas Junioru izlases sastāvs startam

     Pasaules Junioru čempionātā

     Čehijā, 30.06.-7.07.2013. 

    Juniori

     

    1. Rūdolfs Zērnis

    OK Saldus

    2.Jānis Sārs

    Mežmalas MTB

    3.Daniels Kārkliņš

    ZVOC

    4. Dāvis Dišlers

    OK Ozons

    5.Mikus Puriņš

    IK Auseklis

    6.Alvis Reinsons

    IK Auseklis

      Rezervē  Emīls-Henrijs Taube

    ZVOC

     

     

    Juniores

     

    1.Sandra Grosberga

    OK Meridiāns

    2.Līga Valdmane

    ZVOC

    3.Marta Jansona

    CPSS Meridiāns

    4.Rūta Plakane

    IK Auseklis

    Rezervē  Elīna Svilpe

    Mežmalas MTB

    Informācija JWOC 2013 dalībniekiem.

                Nepieciešamais līdzfinansējums dalībai JWOC- 80Ls  katram sportistam + dzīvošanas izdevumi ceļā  26Ls

    Naudu 80Ls var pārskaitīt uz LOF kontu kontaktējoties ar Ģirtu vai Oskaru

    Naktsmītnes izdevumus samaksāt Oskaram.

    Izbraukšana no Rīgas:

     28.06. plkst. 8.00 no Satekles un Lāčplēša ielu stāvlaukuma ar 9 vietīgu busu + vieglo a/m.

    Ceļā aptuveni 12 stundas, nakšņošana Wroclavā, (cena13,82Ls ar brokastīm) http://www.booking.com/hotel/pl/pokoje-pod-zielonym-dachem.

    29.06. Izbraukšana plkst. 8.00, Wroclava–Hradec Kralove, ceļā aptuveni 3stundas.

    Ierašanās ~ 12.00  JWOC sacensību centrā, iekārtošanās, treniņš.

    29.06-8.07. darbība atbilstoši sacensību programmai.

    7.07. izbraukšana no Hradec Kralove plkst 9.00 , ceļā ~ 10 stundas , nakšņošana Lomžā , Polijā.( 11.69Ls ar brokastīm)

     http://www.booking.com/hotel/pl/amadeus

    8.07. Izbraukšana 7.00, atgriešanās Rīgā ~ 14.00

    Sporta tērps:

    Izlases dalībnieki startē izlases ISC skrienamajā  tērpā, bikses pēc izvēles, North66 staigāšanas krekls un jaka, kā arī ISC sarkanbaltās izlases formas (vecās), tiem kuriem nav, nepieciešams aizņemties.

     

    Precīzāka informācija par līdzfinansējumu

     un organizatoriskiem jautājumiem sekos vēlāk.

     Junioru izlases treneri: Oskars Zērnis, Valters Āboliņš

     

     

     

     

    Junioru izlases treniņnometne

    Siguldā, Laurenčos 7.-9.06.2013.

    Junioru izlases kandidātu treniņnometne, gatavojoties JWOC 2013 .

    Ierašanās 7..06. līdz 17.00 Laurenčos,

    17.30 treniņš kartē

    8.06. 10.30  treniņš Lorupes kartē

    15.30 intervālu treniņš kartē

    9.06. Treniņsacensības „Latvijas Gāzes kauss”

    Nometnes vadītājs: Valters Āboliņš tel.26423478

    Pieteikties līdz 6.06.

    valters.abolins@gmail.com

     Izmaksas dzīvošanai+ ēdināšanai= 18ls

     

    Latvijas junioru izlases sastāvs startam Baltijas čempionātā 17.-19.05.2013. Ruusmae, Igaunijā.

    W20E

    1.

    Elīna

    Svilpe

    1009300

    max 4

    2.

    Rūta

    Plakane

     2021133

     

    3.

    Marta

    Jansone

    2006303

     

    4.

    Līga

    Valdmane

    2045140

    M20E

    1.

    Daniels

    Kārkliņš

    1302621

    max 4

    2.

    Mikus

    Puriņš

    1009590

     

    3.

    Jānis

    Sārs

    1301981

     

    4.

    Rūdolfs

    Zērnis

    503714

    Kopīgs transports nav plānots , bet jautājumus, kas saistīti ar  braukšanu kārtot ar personīgajiem treneriem.

    Ierašanās 17.05., modelis no 17.00-19.00

    Visa informācija par sacensībām:  http://www.orienteerumine.ee/boc2013/

    Dzīvošana Kurgjarve sporta centrā (par dzīvošanu un ēdināšanu papildus jāmaksā 11LS)

    Ir iespējams startēt sestdien sprinta sacensībās, pieteikšanās individuāla!!

    Iespēju robežās visiem izlašu dalībniekiem sacensībās jāstartē Latvijas izlases tērpos!!

     

    Informācija:

    Oskars 29455360

    Inguna 29198221

     

    Latvijas izlašu kandidātu krosu rezultāti PDF

    LATVIJAS IZLAŠU KANDIDĀTU KROSA SACENSĪBAS

    Laiks un vieta:

    Ceturtdiena, 2013.gada 18. aprīlis, Biķernieku mežs plkst.18.00.
    Ierašanās starta rajonā līdz 17.30.

    Rezultāti*

    Kārlis Baltacis 27:58
    Andris Jubelis 28:07
    Jānis Kūms 28:24
    Anatolijs Tarasovs 29:29
    Artjoms Rekuņenko 29:46
    Mikus Puriņš 29:56
    Valters Āboliņš 30:04
    Jānis Tamužs 30:08
    Andris Gailis 30:59
    Edgars Laķis 31:31

    * Trase ledaina un dubļaina.

    Ceturtdiena, 2013.gada 25. aprīlis, Biķernieku mežs plkst.18.00.
    Ierašanās starta rajonā līdz 17.30.

    Ceturtdiena, 2013.gada 02. maijs, Biķernieku mežs plkst.18.00.
    Ierašanās starta rajonā līdz 17.30.

    Krosa apļa shēma.

    Dalībnieki: pieaugušo un junioru izlašu kandidāti

    Distances: 2 km aplis (segums – smiltis, piebraukts ceļš, taciņa, ceļi un takas
    vietām apledojuši, iespējami dubļi), marķēts ar sarkani – baltu plastikāta lentu
    trases kreisajā malā.
    Sievietes, juniores – 2 x 2km 4 km
    Vīrieši, juniori - 4 x 2km
    8 km

    Laika ņemšana: ar rokas hronometru.

    Dalībnieku transports: lūgums ar automašīnām Biķernieku mežā neiebraukt, tās
    var atstāt pie Linezera vai Infekciju slimnīcām, autostāvvietā pie Motormuzeja vai
    ceļa malā pie ieejas Biķernieku trasē.

    Uzmanību! Brīdinājums – pastāv iespēja trasē sastapt suņus. Iespēju robežās, suņu
    saimnieki tiks brīdināti, lai nodrošinātu sekmīgu krosa norisi.

    Papildus informācija
    Ieva Šusta t.29715927.

     

    6.05.- 12.05. Treniņnometne Hradec Králové, Čehijā 

    Informācija izlases kandidātiem par treniņometni Čehijā.

     Organizatoru mājas lapā.



    Izbraukšana plānota 5.maijā 7:00 no Rīgas.Tie kuri startē 10-milā lido no Stokholmas Skavsta 14.00, ielido Varšavā 15.30, tikšanās Varšavas lidostā.

    Savu dalību pieteikuši – R.Zērnis, J.Sārs,M. Puriņš, E.Svilpe, uz atlikušajām 4 vietām lūdzu pieteikties Junioru izlases kandidātiem līdz 18.aprīlim ,Oskaram (oskars9@inbox.lv,tel29455360)  Precīzāka informācija par dzīvošanu, ceļu Jānim Kūmam (kums.janis@gmail.com vai tel. 28380119). 

    Nakts no 5. uz 6.maiju hotelī Na Polance Polijā ~25km pirms Vroclavas ar cenā iekļautām brokastīm. 6.maija pusdienlaikā ierašanās dzīvošanas vietā Penzion Jaroslav (http://www.penzion-jaroslav.cz/). Dzīvošana četrvietīgās istabiņās pilnīgi ekipētā mājā, lai varētu gatavot ēst.

    Nometnes programmā treniņi JWOC treniņkartēs – treniņi apvidū ar kartēm dažādu orientēšanās prasmju attīstīšanai, kalna treniņi. Treniņkartes (http://www.jwoc2013.cz/training): 1; 2a; 2b; 3; 7; 9.

    Nometnes dalībniekiem (vismaz uz nometnes laiku) obligāti nepieciešama apdrošināšana, kas darbojas ārvalstīs. Vēlama ir arī EVAK karte.

    Izmaksas vienam dalībniekam Ls 160 Ls (dzīvošana, degviela, pārtika).

    7.-9.06. Treniņnometne Siguldā JWOC izlasei (Laurenčos)

    Uzsvars uz kalniem
    Par izmaksām un precīzāka info 2 nedēļas pirms nometnes.

    21.01.2013 Junioru izlases noteikšana izlases sacensībām 2013. gadā PDF

    Latvijas junioru izlases sacensības 2013.gadā

     

    • Baltijas čempionāts Kuura, Võru apgabals, Igaunija 18.-19.maijs

     Baltijas čempionāta rīkotājkluba OK Võru mājas lapa

     

    • Pasaules junioru čempionāts Hradec Králové, Čehija 30.jūnijs - 7.jūlijs

    Pasaules junioru čempionāta mājas lapa

     Sacensību 2.biļetens

     

     

     

     

      

    • Eiropas Junioru kauss Saint Etienne, Francija, 4.-6.oktobris

    Eiropas Junioru kausa mājas lapa

    Sacensību 1.biļetens

     

     

    • Baltijas Junioru kauss Helsinki, Somija, 5.-6.oktobris
    •  

0.042110919952393