Juniori ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Ginta, Gunda, Gunta
28.marts /
IenāktIenāktIenākt
  • 2012

    01.01.2012

    24.11.2012 Orientieristu testa skrējiena rezultāti

    Liels paldies tiem, kas ieradās!

    8 km      
    Vārds, uzvārds 1.aplis 2.aplis 3.aplis 4.aplis Rezultāts
    Edgars Bertuks 00:7,02 00:7,08 00:7,10 00:6,59 00:28,19
    Dāvis Dišlers 00:7,02 00:7,09 00:7,32 00:7,28 00:29,11
    Andris Gailis 00:7,25 00:7,48 00:7,56 00:7,48 00:30,57
    Mikus Puriņš 00:7,25 00:7,48 00:8,07 00:7,58 00:31,18
    4 km      
    Kristīne Bertuka 00:8,25 00:8,53 00:17,18    
    Laura Leiboma 00:9,08 00:9,32 00:18,40    
    Elizabete Blūmentāle 00:9,08 00:10,18 00:19,26    
    Diāna Marta Ruka 00:9,08 00:11,39 00:20,47    
    Madara Brice 00:9,45 00:11,40 00:21,25    
    2 km      
    Fricis Spektors 00:10, 12        

     



    Uzmanību!

    Junioru izlases kandidātiem un interesentiem,

    Sestdien 24.11., iepēja veikt krosa testu Biķernieku aplī.

    kross.pdf

     

     

    Jauniešu- Junioru 2012.gada sezonas noslēguma nometne.

    Latvijas kausa 2012. gada  apbalvošana.

    2.-3.11.2012. Sigulda ,Laurenči.

    Programma:

    2.11. plkst. 12.00 ierašanās, iekārtošanās hotelī „Laurenči”

    (naktsmītnes 7Ls par nakti, dzīvošana gultās)

    12.30 treniņš,(jauktās stafetītes)

    15.00 pusdienas 2,50Ls pieteikt līdz 31.10 Oskaram

    16.00 „Latvijas kauss 2012” apbalvošana.

    18.30 nakts sprintiņš

    19.30 vakariņas 2,50 pieteikt līdz 31.10.Oskaram

    3.11.

    11.00 Treniņš,ar uzdevumiem koridori, reljefa karte, virzieni

     vai piedalīšanās Latvijas Gāzes noslēguma sacensībās.

    Aicinām piedalīties  visu grupu dalībniekus , kuri ir izcīnījuši 1-6 vietu Latvijas kausa ieskaitē, kā arī Latvijas Jauniešu-Junioru izlašu dalībniekus.

    Par savu dalību paziņot līdz 30.10. oskars9@inbox.lv tel.Oskars 29455360

    Brokastis un vakariņas ir iespēja pagatavot patstāvīgi, vai arī pieteikt uz vietas hostelī.(cena 2,50Ls pusdienas,2,50 vakariņas , pieteikt līdz 31.10.Oskaram)

     

    Ziemas izlases nometne.

     

                27.-31.oktobrī Madonā, Smeceres sila sporta bāzē aicināti ziemas izlases dalībnieki un kandidāti uz koptreniņiem.

     

    Ierašanās plkst.11.00

     

                Dzīvošana mājiņās ar savu veļu, ēšana pašu rokās, bet var vienoties ar vietējiem pavāriem. Treniņi uz rolleriem, imitācijas, skrējieni, fiziskie testi.
    Par ierašanos informēt - 28374385 vai e-pasts :ivetaholc@inbox.lv
    Lūdzu pieteikties visus Ziemas izlases kandidātus, atsūtot savus dzimšanas datus pa e-pastu, lai varu apkopot startēt gribētājus Madonā.


    Paldies , Iveta.

     

    Latvijas jauniešu-junioru izlases sastāvs sacensībām

    „Baltijas Junioru kauss”.

    Ventspils, 12-14.10.2012.

    V16

     

    S16

     

    Ģirts Leontjevs

    Arona OK

    Madara Brice

    Ozons OK

    Uldis Upītis (pēc lēmuma)

    Kāpa OK

    Laura Leiboma

    Kāpa OK

    Dinārs Gutāns

    Arona OK

    Diāna –Marta Ruka

    Ozons OK

    Ardis Tukišs

    Alūksne –Ape OK

    Kendija Aparjode

    Kāpa OK

    Endijs Titomers

     Alnis OK

    Annija Zaļaiskalna

    Auseklis OK

    V18

     

    S18

     

    Rūdolfs Zērnis

    Saldus OK

    Līga Valdmane

    ZVOC

    Mikus Puriņš

    AuseklisOK

    Sandra Grosberga

    Meridiāns OK

    Emīls Dzalbs

    Meridiāns OK

    Marta Jansona

    Meridiāns OK

    Pēteris Liepa

    ZVOC

    Madara Šadrina

    Kāpa OK

    Alvis Reinsons

    Auseklis OK

    Zane Nāgele

    Kāpa OK

    V20

     

    S20

     

    Kārlis Baltacis

    Kāpa OK

    Amanda Zīlišķe

    Auseklis OK

    Jānis Sārs

    Mežmalas MTB

    Rūta Plakane

    Auseklis OK

    Kristaps Magone

    Meridiāns OK

    Ilze Buža

    Meridiāns OK

    Nauris Neimanis

    Ogre OK

    Elīna Svilpe

    Mežmalas MTB

    Andris Gailis

    Auseklis OK

    Sabīne Tilta

    ZVOC

     Informācija par  transportu sekos vēlāk.

    Dalības maksa: 15Ls, kuru sedz pārstāvošā sportista klubs.

    Dalības maksā iekļauts: naktsmītnes un ēdināšana.

    Naktsmītnes ar saviem guļampiederumiem skolā uz grīdas.

    Rezultātu apkopojumu šeit:

    http://odb.lv/2012/RA/grupas.htm

    Latvijas junioru izlases sastāvs dalībai Pasaules junioru čempionātā Slovākijā

    1. Rūdolfs Zērnis
    2. Dāvis Dišlers
    3. Mikus Puriņš
    4. Kārlis Baltacis — pēc lēmuma
    Rezervē — Mikus Zvirbulis

    Sastāvs (starp krosa normatīvu izpildījušiem kandidātiem) noteikts, summējot 2 koeficientus no pavasara sacensībām un 1 no vasaras sacensībām.

    Jauniešu-Junioru izlases nometne.

    Cēsis 20.-22.06.

    Dzīvošana: Cēsu Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcā, Kovārņu ielā 24.(tuvu Ozolkana kartei)

    http://www.balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=fjkyss&centerx=574526&centery=6351447&zoom=2&layer=orto&ls=o

    (2,50Ls par nakti, kopā 5Ls)

    Ēšana: iespēja pagatavot virtuvē, vai par savu naudu pilsētā.

    Ierašanās 20.06 17.00

    Programma: Sprinta treniņš Cēsīs, + 3 tehnikas treniņi kartēs(Ozolkalns, Raiskums)

    Dalībnieki: EYOC un JWOC izlašu dalībnieki, par savu dalību informēt līdz 15.06.

    oskars9@inbox.lv vai tel.29455360

    Oskars

    Izlases krosa rezultāti pēc 11. maija skrējiena.

    Junioru izlases sastāvs  Baltijas čempionātā,Siguldā 26.27.05.

     

    V20

     

    S20

     

    1.

    Dāvis Dišlers

    OK Ozons

    Ilze Buža

    OK Meridiāns

    2.

    Mikus Zvirbulis

    OK Ogre

    Beāta Zaļaiskalna

    OK Auseklis

    3.

    Nauris Neimanis

    OK Ogre

    Elīna Svilpe

    OK Mežmalas

    4.

    Jānis Sārs

    OK Mežmalas

    Amanda Zīlišķe

    OK Auseklis

    5.

    Kārlis Baltacis (ind.)

    OK Kāpa

    Rūta Plakane (ind.)

    OK Auseklis

    PAPILDUS INFORMĀCIJA par BČ

    JAUNIEŠU-JUNIORU IZLASĒM.

    Izlašu dalībniekiem (saraksts LOF mājaslapā sadaļā Izlases) jāierodas piektdien, 25.maijā sacensību oficiālā modeļa norises vietā Siguldā, Laurenčos.

     

    Plānotā programma piektdien:

     

    - 17.30-18.00 ierašanās Laurenčos, modelis;

     

    - ap 18.40-19.00 izbraucam no Laurenčiem uz naktsmītni Ratniekos;

     

    - vakariņas, komandas sapulce.

     

     Sestdien, svētdien programma atbilstoši sacensību informācijai.

     

    Izmaksas:

     

    -         Dalības maksu sacensībās sedz LOF (izņemot Emit īri, kas jāsedz pašiem, ja nav personīgā Emit);

     

    -         Dzīvošana (2 naktis atpūtas bāzē „Ratnieki”,(izmaksas sedz organizatori)

     

    -         Ēšana (25.05 vakariņas, 26.05.brokastis, pusdienas, vakariņas, 27.05.brokastis) Ls 14.50jāsedz pašiem;

     

    -         Transports uz sacensībām, sacensību laikā, no sacensībām – sportistu (treneru, vecāku) ziņā;

     

    -         Sprinta sacensību dalības maksa un pieteikšanās izlases dalībnieku vai treneru ziņā.

     

     Izlases dalībniekiem EYOC un JWOC kandidātiem jāpiedalās sprinta sacensībās.

     

     Lūgums izlašu dalībniekus vai trenerus apstiprināt sportistiem nepieciešamās ēdienreizes un naktsmītnes līdz 22.05. plkst.20.00.

    Oskars Zērnis (oskars9@inbox.lv tel.29455360)

     

     

     

     


    08.05.2012 Pieaugušo un junioru izlases kandidātu papildus krosa sacensības

    Piektdien, 11. maijā, 18:30 notiks otrās krosa sacensības Biķerniekos. Sīkāku informāciju par krosu lasiet iepriekšējo sacensību nolikumā.

    Dalībnieki: Latvijas izlašu kandidāti, kas slimības vai traumas gadījumā nevarēja skriet iepriekš.


    Junioru izlases kandidātu saraksts

    1. Līga Valdmane — ZVOC/Valmieras BJSS
    2. Beata Zaļaiskalna — Auseklis IK
    3. Amanda Zīlišķe — Auseklis IK
    4. Madara Šadrina — Kāpa
    5. Ance Rusova — ZVOC/Valmieras BJSS
    6. Rūta Plakane — Auseklis IK

    1. Valters Ļubinskis — ZVOC/Valmieras BJSS
    2. Rūdolfs Zērnis — Saldus OK
    3. Jānis Sārs — Mežmalas MTB/Madonas BJSS
    4. Reinis Grende — Ozons
    5. Kārlis Baltacis — Kāpa
    6. Artūrs Gulbis — Azimuts/Smiltene
    7. Edgars Spirido — Azimuts/Smiltene
    8. Mikus Zvirbulis — OK Ogre
    9. Dāvis Dišlers — Ozons
    10. Ivars Kļaviņš — Ozons

    JUNIORU IZLASES SASTĀVA NOTEIKŠANA UZ BALTIJAS

    ČEMPIONĀTU UN JWOC 2012

    1.

     Baltijas čempionāts

     26.-27.05.
     Sigulda

     D20 - 4
     H20 - 4

    2.

     JWOC

     7.-14.07.
     Košice, Slovākija

     D20 – max 4
     H20 – max 4

    3.

     Eiropas Junioru kauss

     5.-7.10.
     Sanktmorica, Šveice

     DH20 – 3 +3

    4.

     Baltijas Junioru kauss

     13.-14.10.
     Ventspils, Latvija

     DH20 – 5+5

     Plānotās treniņnometnes :

    1. 12.marts – 18.marts nometne JWOC kandidātiem Slovakijā;

    2. 2-3 dienas jūnijā (tiks paziņots BČ laikā) izlases nometne JWOC;

    3. Sezonas noslēgums – treniņnometne novembrī.

    !!! Visiem minētajiem  pasākumiem jāplāno savs finansējums.

     

    Izlases veidošanas kārtība

    Uz BČ

    Komandas noteikšana – pa vienam sportistam D20 un H20 pēc LOF izlašu komisijas lēmuma, pārējais sastāvs tiek nosaukts pēc atlašu sacensību rezultātiem:

    — Ziemeļu divdienas 14.04. (vidējā distance)

    — Rīgas kausi           22.04(vidējā distance)

    — Rīgas čempionāts 12.05. (garā distance)

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku. 

    Uz JWOC

    Latvijas H-20 izlases sastāvā (JWOC) bez atlasēm iekļauts Rūdolfs Zērnis, pamatojoties uz 2009./2010. un 2010./2011. sezonu saniegtajiem augstvērtīgajiem rezultātiem, to dinamiku.

    Atlases mērķis – noteikt spēcīgāko sastāvu startam JWOC, kam jāuzrāda rezultāts 1. – 25.vieta individuālājās distancēs un 1.-10.vieta stafetē.

    D 20 – ne vairāk kā 4 sportistes (3 pēc atlašu rezultātiem, 1 pēc treneru komisijas lēmuma);

    H-20 – ne vairāk kā 4 sportisti (R.Zērnis, 2 pēc atlašu rezultātiem, 1 pēc treneru komisijas lēmuma).

     

     

     

    Atlases:

    1. Jāizpilda krosa normatīvs LČ 21.04.

    D20 4 km — 17.30

    H20 8 km — 29.45

    Papildus iespēja –18.04.

    Ja izlases kandidāts slimības vai traumas dēļ  nav varējis normatīvu kārtot šajos datumos, iepriekš saskaņojot ar izlases vadītāju, tas iespējams 11.05.

    2. 2 labākie rezultāti no

    — Ziemeļu divdienas 14.04. (vidējā distance)

    — Rīgas kausi            22.04.(vidējā distance)

    — Rīgas čempionāts 12.05. (garā distance);

    3. Labākais rezultāts no

    — Latvijas čempionāts 9.06. (sprints)

    — Latvijas čempionāts 10.06. (garā distance)

    Ieskaita 3 labāko rezultātu koeficientus no 5 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks/dalībnieka laiku. Atlasi nevērtē, ja sportists uzvarētājam garajā distancē zaudē vairāk par 5 min, vidējā distancē vairāk par 3 min, sprintā vairāk par 1min 30 sek.

    Sportista uzrādīto rezultātu BČ var ņemt vērā noteicošā lēmuma pieņemšanā, sastādot izlases sastāvu JWOC.

    Uz EJC

    Izlases sastāvu apstiprina Izlašu komisija, ņemot vērā sportista uzrādītos rezultātus sezonā.

    Uz BJC

    Komandas noteikšana – pa vienam sportistam D20 un H20 pēc LOF izlašu komisijas lēmuma, pārējais sastāvs tiek nosaukts pēc atlašu sacensību rezultātiem:

    — Malienas kauss 18.08. (vidējā distance)

    — Latvijas čempionāts 8.09.(vidējā distance)

    — Cēsu rudens 22.09. (garā distance)

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Prasības  izlases kandidātiem

    1. Izlases kandidātiem līdz 15.05. Junioru izlases vadītājam jāiesniedz sporta ārsta slēdziens par veselības stāvokli uz minēto datumu, analīžu un slodzes

    testa (ar kardiogrammu) rezultātus.   

    2. Izlases kandidāta pienākums ir nekavējoties ziņot izlases vadītājam par jebkurām veselības problēmām.

    3. Par izlases kandidātu lietoto medikamentu, uztura bagātinātāju atbilstību WADA noteiktajām prasībām atbild paši izlases kandidāti, viņu personīgie treneri.

    4. Izlases kandidātam ir jāpiedalās atlases sacensībās un kopējos organizētajos izlases pasākumos.

    5. Izlases kandidātiem ikdienā jāievēro sportiskie principi, prasības, ētika, ar savu uzvedību jāapstiprina gatavība pārstāvēt valsti, jāievēro treneru norādījumi.

    6. Izlases kandidāts apņemas ievērot izlases veidošanas kārtību, pēc iekļūšanas  izlases sastāvā slēdz rakstisku vienošanos ar LOF.

    7. 2012.gada Junioru izlase JWOC noslēguma banketā nepiedalās.

    Lēmumus par izlases sastāvu pieņem izlases vadītājs, saskaņojot tos ar LOF izlašu komisiju (E.Bernānu, O.Zērni, I.Šustu) un LOF pārstāvi J.Krastiņu. Izlases sastāvu apstiprina LOF valde.

    Junioru izlases koordinatore Ieva Šusta

    e-pasts: ieva.rsp@gmail.com vai ievasusta@inbox.lv

    Tel.nr. 29715927


1.4125509262085