Jaunieši - Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2017. gadā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Agija, Aldonis
29.marts /
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2017. gadā

    25.11.2016

    Baiba Smila | Nav komentāru

    Apstiprināts LOF valdes sēdē 2016. gada 14. novembrī Rīgā

    2017. gadā izlasei paredzēti starti sekojošās sacensībās:

    1.

    Pasaules Skolēnu čempionās

    22.-28.04. Itālija, Palermo

    SV 15 izlase+skola

    SV 17 5+5 5+5

    2.

    Baltijas čempionāts

    20.-21. maijs, Lietuva

    SV14 – 4+4

    SV16 - 5+5

    SV18 – 5+5

    3.

    Eiropas Jauniešu čempionāts

    29.jūnijs- 2. jūlijs, Slovākija, Bianska Bistrica

    SV16 – 4+4

    SV18 – 4+4

    4.

    Baltijas Junioru kauss

    20.-22. oktobris  D Zviedrija

    SV16 – 5+5

    SV18 – 5+5

     

    Atlases kritēriji

    Pasaules Skolēnu čempionāts 22.04.- 28.04.2017. Itālija, Palermo

    1. Atlase ir jau notikusi

    Delegācijas vadītājs- Inguna Čākure

    Vietnieks- Baiba Smila

    Treneri:

    Māris Stabiņš

    Iveta Holcmane

    Guntars Kikučs

    Beata Freimane

    Sarmīte Gobiņa

    Eva Rozentāle

    2017. gadā galvenajās atlases sacensībās tiks plānotas vienādas distances SV 18 unSV20 grupām. Tādejādi SV 18 grupas sportisti uzradātot augstvērtīgāku rezultātu var tikt iekļauti Komanndā uz Pasaules junioru čempionātu Somijā....

    Eiropas jauniešu čempionāts 29.06.-02.07. Slovākija, Bianska Bistrica

    Atlases sacensības:

    1. Aronas kauss (garā) - 04.05.
    2. LR čempionāts Liepāja (sprints)- 06.05
    3. LR čempionāts Alūksne (garā)- 14.05

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst HD16 un HD18 grupās – 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 2 pēc lēmuma, vadoties pēc sportistu rezultātu dinamikas, kas uzrādīti minētajās atlases sacensībās, kā arī Pasaules skolēnu čempionātā un Baltijas čempionātā.

    Treneru komanda: Baiba Smila (vadītājs),  Līga Valdmane- jauno treneru komanda, 1treneris-palīgs (treneris, no kura kluba ir vislielākā pārstāvniecību EYOC) + Beāta Zaļaiskalna (mediķis).

     

    Iespējama EYOC izlases treniņnometne Slovākijā– pēc Baltija čempionāta, vai jūnija sākums. Atbildīgā Līga Valdmane vai 3-4 dienu treniņnometne Latvijā. Atbildīgais Līga Valdmane+ EYOC treneru korpuss.

     

    Baltijas čempionāts 20.-21.05. Lietuva

    Atlases sacensības:

    HD 14 grupai

     

    1. Kurzemes pavasaris Naudīte (vidējā) 10.04.
    2. Ziemeļu 2-dienas- 2.diena 16.04
    3. Aronas kauss (garā)- 04.05.
    4. LR čempionāts Liepāja (sprints)- 06.05
    5. LR čempionāts Alūksne (garā)- 14.05

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus  no 5 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    HD 14 grupās Izlasē iekļūst - 4 pēc atlašu rezultātiem.

     

    HD16 un HD18 grupās

     

    1. Aronas kauss (garā)-  04.05.
    2. LR čempionāts Liepāja (sprints)- 06.05
    3. LR čempionāts Alūksne (garā)- 14.05

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus  no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst HD16 un HD18 grupās – 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 3 pēc lēmuma vadoties pēc sportistu rezultātu dinamikas, kas uzrādīti minētajās atlases sacensībās, kā arī Pasaules skolēnu čempionātā

    Treneru komanda: Krista Strautniece, Līga Valdmane, Baiba Smila +..... ?treneri

     

    Baltijas Junioru kauss 20.-22.oktobris D Zviedrija

    Šis ir jauniešu B izlases+ jauno treneru sacensības!

    Atlases sacensības:

    1. Valmieras čempionāts (videjā) 12.08.
    2. Valmieras čempionāts (garā) 13.08
    3. Cēsu open (vidējā) 26.08.
    4. LR čempionāts (vidējā) 09.09.

    Ieskaita 2 labāko startu koeficientus  - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    SV16;18 grupā:

    Izlasē var iekļūt 2 labākie pēc atlašu rezultātiem un 3 pēc izlases komisijas lēmuma, dodot priekšroku perspektīviem, bet mazāk pieredzējušiem sportistiem (tiem, kas nav startējuši EYOC savā vecuma grupā)

    Treneri: Atis Heinols +...

    Konsultants: Baiba Smila

     

    Domājot par EYOC 2018

     

    Ieteicams:

    1. 14.04.- 17.04. Velikden Cup Bulgārija, Targovishte (blakus EYOC 2017) http://cup.variant5.org/
    2.  01.09.-03.09.   SIVEN CUP Bulgaria, Madara/Shumen (blakus EYOC 2017)
    3.  EYOC 2018. oficiālās treniņnometnes.

    Minētie pasākumi notiek blakus EYOC 2018 apvidum.

     

     





Atlikušo zīmju skaits:

1.2952191829681