Sākums ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Ziedonis
1.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Facebook

30.Apr 12:10 Latvijas čempionāts garajā distancē

Latvijas Orientēšanās Federācija shared their event.

Lētāka pieteikšanās Latvijas čempionātam garajā distancē pagarināta līdz otrdienai, 2. maijam, plkst. 23:59. Sacensībām reģistrēties var vietnē www.lof.lv/op, bet elites grupu dalībniekiem - izmantojot International Orienteering Federation EVENTOR sistēmu: https://eventor.orienteering.org/Events/Show/5749

29.Apr 11:30 WSOC 2017 LATVIA

Latvijas Orientēšanās Federācija feeling proud.

Paskat, mūsu jaunie orientieristi ir ne tikai talantīgi distancē, bet arī labi dejo! Kamēr vēl gatavojam rezultātu apkopojumu, video var apskatīt viņu priekšnesumu Pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā.

28.Apr 11:08 Taku orientēšanās – sporta veids, kas pa spēkam ikvienam

Parasti, runājot par orientēšanās sportu, prātā nāk cilvēki, kuri skrien pa mežu un pēc iespējas ātrāk cenšas atrast kontrolpunktus. No 2000. gada Latvijā tiek rīkoti taku orientēšanās pasākumi, kur atšķirībā no parastās orientēšanās galvenais ir nevis ātrums, bet gan precizitāte.

28.Apr 11:53 Magnēts

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Magnēts's video — feeling nostalgic.

Vēl atmiņās par Rīgas kausiem! Artjoms Rekunenko dalās iespaidos pēc lielās uzvaras!

27.Apr 01:55 Latvijas Orientēšanās Federācija's cover photo

Latvijas Orientēšanās Federācija updated their cover photo.

27.Apr 01:37 "OK Arona kauss" turpina Latvijas kausa izcīņu

OK Arona kauss būs Latvijas kausa izcīņas ceturtais posms, turklāt notiks svinīgā dienā - 4. maijā. Atgādinām, ka sacensībām vēl ir iespējams pieteikties līdz 1. maija 23:59, izmantojot Latvijas Orientēšanās federācijas pieteikumu sistēmu: www.lof.lv/op Vairāk informācijas var atrast sacensību mājas lapā: www.okarona.lv.

27.Apr 09:48 Stafešu sezona sāksies ar "Daugavas kausu"

1. maija brīvdienā Ķeguma novadā, Tomē, notiks sezonas pirmās Latvijas stafešu kausa sacensības - OK Ogre rīkotais "Daugavas kauss". Savu dalību sacensībām pieteikušas 94 komandas.

24.Apr 02:00 Vispasaules orientēšanās diena - 24. maijā

Vēl atlicis tikai mēnesis līdz World Orienteering Day jeb Vispasaules orientēšanās dienai, kad skolas, orientēšanās klubi un valstis visā pasaulē aicinātas vienlaicīgi 24 stundu laikā doties distancē un pierādīt orientēšanās sporta masveidību! Ja tavs klubs vēl nav pieteicis savas sacensības šīs dienas ietvaros, to vēl var un vajag paspēt: http://worldorienteeringday.com/index.php/auth Kopā varam pārspēt pagājušā gada rekordu - 3000 dalībniekus - un pierādīt citām pasaules valstīm, ka nākamā gada Pasaules čempionāta rīkotājvalsts ir orientēšanās sporta lielvalsts!

23.Apr 07:14 Iespaidīgā cīņā "Rīgas kausos" uzvar Rekuņenko un Grosberga

"Uz 10. kontrolpunktu ar Artūru aizgājām galīgi nevirzienā, kas ļāva pārņemt vadību Mārtiņam. Redzot tālumā, kā viņš atzīmējas kontrolpunktā, principā zināju, ka tikai brīnums ļaus viņu noķert, un, kā izrādījās, šis brīnums arī notika, jo Mārtiņš pieļāva kļūdu, un tas man ļāva ieraudzīt viņa muguru. Līdz TV etapam jau biju ticis viņam klāt un likās, ka viss izšķirsies finiša spurtā, taču no Mārtiņa puses sekoja "dāvana", jo viņš nepamanīja 23. kontrolpunktu, un es izvirzījos vadībā. Pēdējos trīs kontrolpunktus paņēmu uzmanīgi un finišā varēju izbaudīt kaut ko līdz šim nepieredzētu tik augsta mēroga sacensībās," tā Artjoms Rekunenko pēc finiša.

23.Apr 07:18 Rīgas kausi: 2. diena

Latvijas Orientēšanās Federācija added 34 new photos to the album: Rīgas kausi: 2. diena — in Vecāķi, Latvia.

Foto no "Rīgas kausu" otrās dienas sacensībām! Apsveicam uzvarētājus visās grupās un vēlreiz sakām paldies par nervus kutinošajām cīņām! Līdzjutēji nebija vienaldzīgi ne uz vietas Vecāķos, ne aiz ekrāniem, skatoties cīņas tiešajā ēterā Latvijas Mobilais Telefons lietotnē Straume! ME21 1. Artjoms Rekunenkoo 2. Martins Sirmais 3. Artūrs Pauliņš WE21 1. Sandra Grosberga 2. Aija Skrastina 3. Inga Dambe Visi sacensību rezultāti: www.magnets.lv. Foto autors: PhotoMiller sports

23.Apr 02:28 Rīgas kausi: M21E TOP3 GPS sekošana

Šodienas iespaidīgās milžu cīņas "Rīgas kausu" ietvaros! GPS sekošanā iespējams atskatīties, kā par spīti neveiksmīgajam distances sākumam noslēgumā Artjoms Rekunenko vīru elites grupā tomēr spēja finišēt pirmais! Apsveicam arī sieviešu elites uzvarētāju Sandra Grosberga!

23.Apr 08:52 Latvijas Orientēšanās Federācija

Latvijas Orientēšanās Federācija shared their post.

Pieteikšanās Latvijas čempionātam sprintā un sprinta stafetē Liepājā - līdz 30. aprīļa 23:59. Vairāk: www.lc.lof.lv

22.Apr 08:17 Rīgas kausi: 1. diena

Latvijas Orientēšanās Federācija added 41 new photos to the album: Rīgas kausi: 1. diena — in Vecāķi, Latvia.

Pirmie foto no "Rīgas kausu" pirmās dienas Vecāķos! Apsveicam Pasaules ranga dienas uzvarētājus: ME21 1. Artūrs Pauliņš (29:49) 2. Artjoms Rekunenko (30:15) 3. Sergey Dobrynin (31:57) WE21 1. Sandra Grosberga (30:45) 2. Laura Vike (32:40) 3. Inga Dambe (32:46) Visi sacensību rezultāti: www.magnets.lv Foto autors: PhotoMiller sports

22.Apr 01:41 Latvijas skolēni dodas uz Pasaules skolēnu orientēšanās čempionātu

Šodien Latvijas jaunie orientieristi mēro ceļu uz Palermo Itālijā, kur no 22. līdz 28. aprīlim notiks Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā. Kaut cīņas nebūs vieglas, Latvijas delegācijas sastāvs šī gada Pasaules skolēnu čempionātā ir konkurētspējīgs, tāpēc visai pamatoti varam viņus gaidīt atgriežamies mājās ar izcīnītām medaļām. Jaunieši, mēs turēsim par jums īkšķus!

22.Apr 11:00 saite

Tu domā, ka pazīsti Liepāju? Mēs domājam, tu maldies. Izmēģini spēkus Liepājas Orientēšanās nedēļa ietvaros un pierādi, ka Liepājā orientējies labāk par citiem!

21.Apr 10:01 saite

Atskatoties uz aizvadīto Latvijas Skolu orientēšanās kausu, jāsaka, ka tajā bija sapulcējušies tikai pašas aktīvākās skolas un tikai paši spēcīgākie un apņēmīgākie skolēni no visas Latvijas! Paldies jums, ka tādi esat un piedalījāties! Četros posmos aizvadītas interesantas (citam smagas, citam vieglas) cīņas par Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā! Vēlreiz ar iegūto titulu sveicam Siguldas Valsts ģimnāzija un gaidām ziņas, kā tiek izmantota iegūtā balva! Bet te - Edgars Sparans Films sagatavotais finālposma atskats, kurā arī iespaidīgie skati uz brīnišķīgo Jelgavas pilsēta un orientēšanās labirintu no putna lidojuma! Gaidīsim jūs Skolu orientēšanās kausā arī nākamgad!

20.Apr 03:06 Lieldienu balva: Anthony Udris

Tā ''Lieldienu balva'' sprints izskatījās no orientierista skatupunkta. Iesakām apskatīt ar citus interesantus Anthony Udris orientēšanās video: https://www.youtube.com/channel/UCpqSSLm6cpKFkQ14hCirXWg

20.Apr 11:10 ◪ Latvijas Kauss - Latvijas Orientēšanās federācija

Nezini, kur brīvdienās orientēties? Iespējas vienmēr vari atrast Latvijas Orientēšanās federācijas pasākumu kalendārā: http://lof.lv/os-kalendars Tuvākie Latvijas Kausa pasākumi: 22. - 23. aprīlis ''Rīgas kausi'' Vecāķos 1. maijs ''Daugavas kauss'' stafešu sacensības Ogres novadā 4. maijs ''OK Arona kauss'' Madonas novadā 5. maijs Telpu orientēšanās koncertzālē "Liepājas dzintars" 6. maijs Latvijas čempionāts sprintā Liepājā

20.Apr 08:32 World Orienteering Championships 2017. Tartu - Estonia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared World Orienteering Championships 2017. Tartu - Estonia's post.

Ko teiktu par iespēju kļūt par brīvprātīgo šī gada Pasaules čempionātā orientēšanās sportā Igaunijā? Par pieredzējušiem palīgiem ļoti priecāsimies arī 2018. gadā, kad Pasaules čempionāts norisināsies pie mums - Latvijā!

19.Apr 07:38 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 8 new photos — with Laura Berke and 5 others.

Sveicam visus spēcīgākos Latvijas Skolu orientēšanās kausa dalībniekus visās vecuma grupās! Vairāk par pēdējā posma norisi: http://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=2781&t=Siguldas-Valsts-gimnazija---Vislatvijas-labaka-skola-orientesanas-sporta

19.Apr 04:07 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās Federācija with Magda Cigle.

Beidzot uzvarētāji noskaidroti! Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā un galveno balvu - SPORTident atzīmēšanās komplektu skolai - šodien Jelgavā izcīnījuši Siguldas Valsts ģimnāzija skolēni, iegūstot 2938 punktus. Otrajā vietā pagājušā gada uzvarētāji - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ar 2909 punktiem, bet trešajā vietā - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, izcīnot 2856 punktus! Apsveicam!

18.Apr 01:11 Kļūsti par Latvijas WOC2018 vēstnesi! - pasūtījums Nr. 5

Piedāvājam iegādāties īpašos WOC2018 kreklus un kļūt par čempionāta vēstnešiem! Dodoties skriet uz Zviedriju, Somiju, Šveici, Igauniju vai jebkuru citu valsti, uzvelc šo kreklu un esi WOC2018 vēstnesis pasaulē! Pieejami brīvā laika un orientēšanās meža krekli. Pasūtījumi tiek pieņemti līdz 27. aprīlim.

18.Apr 10:39 Pavasaris turpinās ar "Rīgas kausiem" Vecāķos

"Rīgas kausos" laipni gaidīts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents. Dalībnieki varēs startēt sev atbilstošā vecuma un sportiskās sagatavotības grupā, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm. Sacensību programma: 22.04. plkst. 14.00 starts vidējā distancē (WRE); 23.04. plkst. 11.00 starts vidējā distancē, iedzīšana MW21E. Vairāk: http://magnets.lv/

17.Apr 05:15 Sarkandaugavā izcīnīta ''Lieldienu balva''

Otro Lieldienu rīts ''Lieldienu balvas'' dalībniekiem sagādāja īpašu pārsteigumu - sniegu -, kas mazliet apgrūtināja distances veikšanu un ko saule nespēja Sarkandaugavas ielās nokausēt līdz pat sacensību noslēgumam pēcpusdienā. Spītējot laikapstākļiem, Lieldienu balvas tomēr ir sadalītas! Sacensību uzvarētāji elites grupās - Artūrs Pauliņš un Elizabete Blumentale. Rakstā varēsiet atrast arī elites grupu distanču kartes.

17.Apr 04:28 Lieldienu balva 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija added 72 new photos to the album: Lieldienu balva 2017 — with Zanda Stabiņa and Agnija Caune.

Šodien Reģionālajā Sporta centrā Sarkaundaugavā tika sadalīta "Lieldienu balva" Latvijas Sprinta kausa trešajā posmā! Rezultāti elites grupās: ME 1. vieta. Artūrs Pauliņš (Azimuts OK-Sm BJSS) (13:34) 2. vieta. Artjoms Rekuņenko (Azimuts OK-Sm BJSS) (14:16) 3. vieta. Andris Kivlenieks (Ogre OK/SC) (14:27) WE 1. vieta. Elizabete Blūmentāle (Ozons/RSP) (15:24) 2. vieta. Gabija Razaityte (Igtisa) (15:43) 3. vieta. Elif Gokce Avci (Oklubali SK) (15:57) Visi rezultāti: http://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=en&comp=12302

27.04.2017

5. un 6. maijā Liepājā tiksies Latvijas ātrākie orientieristi, lai sacenstos par Latvijas čempionu tituliem sprintā un sprinta stafetē sezonas pirmajā Latvijas čempionātā. Sacensības notiks Liepājas vecpilsētas teritorijā, kā arī daļa distances vīsies pa Liepājas Jūrmalas parku.

26.04.2017

1. maija brīvdienā Ķeguma novadā, Tomē, notiks sezonas pirmās Latvijas stafešu kausa sacensības - OK "Ogre" rīkotais "Daugavas kauss". Savu dalību sacensībām pieteikušas 94 komandas.

26.04.2017

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā, Krustpils novadā Timsmales ezera apkārtnē notiks Latvijas kausa izcīņas orientēšanās sportā ceturtais posms – "OK Aronas kauss". Savu dalību sacensībām šobrīd pieteikuši 130 dalībnieki.

23.04.2017

Šodien, 24. aprīlī, aprit 30 gadi kopš Latvijas Orientēšanās federācijas Sporta metodiķis Aigars Vārna pirmo reizi piedalījās orientēšanās sacensībās. Nejaušā sarunā pie kafijas tases noskaidrojām, ka 30 gadus viņš rūpīgi apkopojis savu orientēšanās pieredzi, dokumentējot ne vien visas sacensības, kurās piedalījies, bet pat visus apmeklētos kontrolpunktus.

(1)
23.04.2017

Ar iespaidīgu intrigu Vecāķos noslēgušās kārtējās Latvijas Kausa sacensības “Rīgas kausi”, kurās piedalījās ap 600 dalībnieku no 15 valstīm. Par sacensību uzvarētājiem elites grupās kļuva Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja) un Artjoms Rekuņenko (Azimuts OK- Sm BJSS).

22.04.2017

2017. gada 24. maijā notiks Starptautiskās Orientēšanās federācijas organizētā Vispasaules orientēšanās diena, kad skolas, orientēšanās klubi un valstis visā pasaulē aicinātas vienlaicīgi 24 stundu laikā doties distancē un pierādīt orientēšanās sporta masveidību.

21.04.2017

Šīs nedēļas nogalē Latvijas jaunie orientieristi mēro ceļu uz Palermo Itālijā, kur no 22. līdz 28. aprīlim notiks Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā. Čempionāta nedēļā jauniešiem būs jāmērojas spēkiem ar spēcīgākajiem vienaudžiem no kopumā 27 valstīm.

21.04.2017

Šogad “Ziemeļu divdienas” īsti atbilda savam nosaukumam – pirmajā sacensību dienā īsti ziemiskās noskaņās, sniegpārslām krītot, tika atklāta jaunā MTBO sezona. Piedaloties mūsu un kaimiņvalstu – Lietuvas, Igaunijas labākajiem sportistiem, uzvaras laurus Elites grupās šoreiz guva Algirda Zaliauskaite (Lietuva) un Margus Hallik (Igaunija).

19.04.2017

Trešdien, 19. aprīlī, Jelgavā noslēdzies Latvijas Skolu orientēšanās kausa pēdējais posms. Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā 2017. gadā un galveno balvu – SportIdent atzīmēšanās komplektu skolai – izcīnījusi Siguldas Valsts ģimnāzija.

1.5601599216461