Sākums Latvijas orientēšanās federācija

Albīna, Albīns
1.augusts /
IenāktIenāktIenākt

Facebook ziņas

31.Jul 10:34 Liveresults :: Sprint Qualifier [2015-07-31]

Pasaules čempionāta sprinta distancei kvalificējušies visi Latvijas izlases vīrieši, neviena sieviete. Andris Jubelis 13.vietā, 5 sekunžu rezerve Dāvis Dišlers 11.vietā, 17 sekunžu rezerve Artūrs Pauliņš 14.vietā, 2 sekunžu rezerve Kristīne Bertuka 20.vietā, pietrūka 20 sekundes Inga Dambe 16.vietā, pietrūka 2 sekundes Līga Valdmane 22.vietā, pietrūka 38 sekundes

31.Jul 01:55 Sprint Qualification – Forres

Tas sākas šovakar! Seko mūsu sportistu sekmēm PČ sprinta distances kvalifikācijā - atceries, ka 15 labākie no katras kvalifikācijas grupas iekļūst finālā! Starta laiki: Kristīne Bertuka 20:01 Inga Dambe 20:23 Līga Valdmane 20:28 Dāvis Dišlers 21:13 Artūrs Pauliņš 21:16 Andris Jubelis 21:37

31.Jul 01:53 Latvijas orientēšanās federācija - Ziņas - Orientēšanās starp Lohnesa ezera briesmoni un kiltiem...

Šodien sākas Pasaules čempionāts Skotijā! Lasi vairāk par Latvijas izlases gatavību un gaidāmajiem izaicinājumiem LOF mājaslapā:

30.Jul 03:52 World Orienteering Championships - BBC ALBA

Pasaules čempis orientēšanās sportā būs skatāms arī TV!

27.Jul 08:21 saite

Rodrigo Slaviņš izcīnījis pirmo medaļu šī gada Pasaules Veterānu čempionātā, kas šonedēļ notiek Zviedrijā, Gēteburgā. Sprinta distancē Rodrigo trešais rezultāts!

24.Jul 01:31 Perspektīvo ķīmiķi Kristapu Jaudzemu aizrauj orientēšanās sports

Orientēšanās audzina inteliģentus cilvēkus - lasi par kādreizējo Latvijas izlases pārstāvi Kristapu Jaudzemu, kurš šobrīd nonācis Latvijas ķīmijas sfēras fokusā.

23.Jul 01:17 saite

Latvijas Orientēšanās Federācija added 10 new photos — with Edgars Bertuks and 9 others.

Apstiprināts Latvijas izlases sastāvs Pasaules čempionātam, kas no 31.jūlija līdz 8.augustam notiks Skotijā. Izlasi, ko Latvijas izlases treneris Jari Ikäheimonen saka par mūsu izlases izredzēm! "2015.gada Pasaules čempionāta Latvijas izlases sastāvs ir pieredzes un jaunības sajaukums. Šī gada komandā nebūs trīs no sezonu gadu sekmīgākajiem Latvijas orientieristiem: Mārtiņš Sirmais un Kalvis Mihailovs slimības un traumas dēļ, kā arī Aija Skrastiņa, kura ir izlēmusi pārtraukt savu karjeru starptautiska līmeņa sacensībās. Tas ir devis lielisku iespēju nākamās paaudzes orientieristiem pierādīt sevi. Komandas lielākā daļa ir skaidri noteikuši savu mērķi – 2018.gada Pasaules čempionātu Latvijā – un būs interesanti redzēt, kāda ir situācija šobrīd, kad priekšā ir vēl trīs gadi. Sacensību apvidi Skotijā ir gluži piemēroti Latvijas orientieristiem. Divas sprinta distances – individuālais un jauktā stafete – ir tipisks pilsētas apvidus, kāds atrodams visā pasaulē, un vidējā distance un stafete notiks ātrā, labi pārredzamā apvidū, kas ir līdzīgs Latvijas apvidiem. Garās distances apvidus ar tā mīksto un nelīdzeno pamatu, salām raksturīgo veģetāciju un stāvajiem kalniem ir kaut kas, kam līdzīgu apvidu Latvijā piemeklēt ir grūti. Tas pieprasa speciālu gatavošanos Baltijas orientieristiem."

22.Jul 11:31 O-Ringen 2015 Elitsprinten - Publiksporten orientering

Dāvis Dišlers apliecina savu formu finišējot otrajā vietā ORingen sprintā nedēļu pirms Pasaules čempionāta.

22.Jul 05:38 Edgars Bertuks

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Edgars Bertuks's photo.

Edgars Bertuks ielūdz Baltijas labākos orientieristus uz otro nometni #BE_FORCE.

22.Jul 11:02 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Ziņas :: Izaicini sevi vasarā!

Izaicini sevi vasarā! 1.-2. augustā Daugavpilī notiks LK posms "Vasaras izaicinājums" un Latvijas MTB-O čempionāts. Pieteikšanās līdz 28. august plkst. 23:59! Sacensības atbalsta Daugavpils Sporta pārvalde, Ādažu Čipsi, Lux Express, Rāmkalni, Daugavpils Mark Rothko Art Centre un Iļģuciema kvass, Iļģuciema medalus. http://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=2330&t=Izaicini-sevi-vasara

09.Jul 11:58 Orienteering.lt

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering.lt's photo.

Pasaules junioru čempionāta garajā distancē labākais rezultāts atkal Sandrai Grosbergai - 22.vieta. Citu Latvijas junioru rezultāti: 46. Uldis Upītis 66. Alvis Reinsons 73. Endijs Titomers 90. Kendija Aparjode 121. Laura Leiboma

08.Jul 01:33 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Ziņas :: Grosberga 20., Reinsons 35.vietā vidējās...

Pasaules junioru čempionātā veiksmīgi turpina startēt Sandra Grosberga, kura vidējā distancē ierindojās 20.vietā. Atzīstamu sniegumu parādīja arī Alvis Reinsons, kurš finišēja 35.vietā: "Apsverot savas stiprās un vājās puses, visvairāk šajā čempionātā koncentrējos uz vidējo distanci, kura, kā ierasts, ir ļoti tehniska. Pēc treniņiem apvidū un kvalifikācijas zināju, ka varu noskriet bez ievērojamām kļūdām, ko arī izdarīju. Dažviet minstinājos un neizvēlējos to optimālāko trajektoriju, taču kopumā lielu kļūdu nebija un noskrēju tuvu savu spēju robežām, par ko esmu īpaši apmierināts. Ceru parādīt sevi no labākās puses arī garajā distancē un stafetē."

08.Jul 01:52 Vasaras izaicinājums/ Summer challenge

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orientēšanās klubs "Stiga"'s event.

Latvijas Kausa sacensības "Vasaras izaicinājums" nedaudz mazāk pēc mēneša! Vai esi jau pieteicies? Sacensības atbalsta Iļģuciema kvass, Iļģuciema medalus, Lux Express, Ādažu Čipsi, SIA Liepkalni, maiznīca un Daugavpils Sporta pārvalde!

06.Jul 09:22 saite

Sandra Grosberga iesākusi Pasaules junioru čempionātu ar 12.vietu sprintā, kas ir visu laiku labākais Latvijas junioru rezultāts sprinta distancē. Attēlā redzama ar lietuvieti Aļģirdu Bartkeviču, kuram bronzas medaļa. "Es, protams, esmu ļoti priecīga par 12. vietu distancē, kurai vispār nebiju gatavojusies - šis bija mans trešais sprints šosezon, un būtībā neesmu aizvadījusi nevienu sprinta tehnikas treniņu. Bet es pieļāvu vairākas variantu kļūdas un distances vidū pat pilnībā apstājos uz kādām 10 sekundēm, jo vienkārši vairs nesapratu, kur atrodos mākslīgās sētas dēļ, tāpēc pilnībā apmierināta arī neesmu. Šorīt pamodos ar sāpošu kaklu un iesnām un uz brīdi apsvēru iespēju neskriet vispār. Bet tas ir garām, un mani svarīgākie starti šajā čempionātā vēl ir priekšā.Es jūtos pārliecināta par sevi un zinu, ko varu un ko nevaru. Ceru, ka arī pēc šodienas spēšu saglabāt nosvērtību un "vēsu prātu". Orientēties taču māku, paskriet arī beidzot varu. "

06.Jul 08:26 PhotoMiller sports

Latvijas Orientēšanās Federācija shared PhotoMiller sports's photo.

Līga Ārniece saglabāja pārsvaru pār tuvākajām sekotājām arī pēdējā Kāpas dienā un izcīnīja savu pirmo uzvaru Baltijas lielākajās orientēšanās sacensībās.

06.Jul 08:30 PhotoMiller sports

Latvijas Orientēšanās Federācija shared PhotoMiller sports's photo.

Jā, viņš paveica to atkal! Mārtiņš Sirmais jau devīto reizi uzvaru Kāpas daudzdienās varēja atzīmēt ar šampanieša šaltīm.

05.Jul 09:38 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Ziņas :: Laiks parādīt savu vietu starp pasaules...

Pienācis laiks parādīt savu vietu starp pasaules labākajiem junioriem. Sekojam mūsējiem JWOC sprintā!

04.Jul 11:15 saite

Rīt ar sprinta distanci Norvēģijā sāksies Pasaules junioru čempionāts. Turam īkšķus par mūsu spēcīgajiem puišiem un meitenēm!

04.Jul 03:03 OSveikals.lv

Latvijas Orientēšanās Federācija shared OSveikals.lv's post.

Laura Vīķe uzvarējusi Kāpas otrajā dienā - Pasaules ranga vidējā distancē. Vīriešu elites rezultāti anulēti nepareizi novietota kontrolpunkta dēļ.

04.Jul 10:42 saite

Latvijas Orientēšanās Federācija added 2 new photos.

Kāpas otrās dienas rezultātiem seko http://live.kapa.lv/. Pēc pirmās dienas elites grupu līderi ir Dāvis Dišlers un Līga Ārniece. Vai abi Ozona orientieristi būs līderi arī šovakar? Dāvim pārsvars pār Mārtiņu Sirmo 2:13, Līgai 5 sekunžu handikaps pret Kristīni Bertuku.

03.Jul 11:41 Rezultāti / Results Pirmā diena 3.jūlijsFirst day July 3 Garā distance / Long distance race Live...

Kāpas trīsdienas sākas šodien! Veiksmi un panākumus visiem dalībniekiem!

03.Jul 11:48 saite

Suunto Latvia added 2 new photos — with Artūrs Pauliņš and 7 others.

Jau šodien sākas orientēšanas trīsdienas KĀPA 2015. Nepalaid garām izdevību iegādāties SUUNTO preci ar atlaidi līdz 35%! Pakojam kompasus, pulksteņus un citu inventāru, un rīt 4.07. gaidīsim visus mūsu Suunto teltī! SUUNTO portālā Movescount.com izveidojām šo pasākumu. Ja arī Tu piedalīsies sacensībās, pievienojies! http://www.movescount.com/ru/events/event14759-Kapa_2015 Lai Jums visiem veicās un līdz tikšanas 4. jūlijā KĀPĀ 2015! Latvijas Orientēšanās Federācija

30.Jun 11:47 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Prezidenta sleja :: Čempionātu nedēļa

Prezidenta sleja: sācies vasaras "ražas laiks" - Eiropas un pasaules čempionātu laiks.

30.Jun 03:28 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Ziņas :: Titomers devītais Eiropas Jauniešu čempionātā

Ar četriem individuālajiem top20 rezultātiem no Eiropas Jauniešu čempionāta atgriezusies Latvijas jauniešu izlase. Augstākais rezultāts Endijam Titomeram - 9.vieta sprintā.

31.07.2015

No 31.jūlija līdz 7.augustam Skotijā, Invernesas apkārtnē notiks Pasaules čempionāts orientēšanās sportā. Čempionātā piedalīsies Latvijas izlase 10 sportistu sastāvā. Izlasei tās daļēji atjauninātajā sastāvā uzdots uzdevums uzrādīt vismaz vienu rezultātu labāko desmitniekā, taču daudzi klusībā cer, ka izlases līderim Edgaram Bertukam izdosies sasniegt 2012. un 2013.gada panākumus un izcīnīt medaļu.

28.07.2015

Visi aktīvās atpūtas piekritēji 8.-9.augustā, tiek aicināti uz Nītauri, kur notiks LK 11.posms orientēšanās sportā. IK „Duvekors” trešo  reizi organizēs divu dienu sacensības, kurās gaidīsim ikvienu orientēšanās sporta draugu, sākot no 8 gadu grupas bērniem, līdz 80 gadu grupas veterāniem, gan augstas klases sportistus, kā arī tos kas vēl ir ceļā uz panākumiem.

 

27.07.2015

18.-20. augustam atpūtas un tūrisma centrā „Spāres” 2012. gada Pasaules čempions orientēšanās sportā Edgars Bertuks rīkos jau otro nometni perspektīvākajiem jaunajiem orientieristiem, šoreiz paplašinot nometnes vērienu, aicinot tajā piedalīties visu trīs Baltijas valstu jaunos orientieristus.

27.07.2015

Aizvadītais Eiropas Čempionāts Rogaingā izvērtās ļoti veiksmīgs Latvijas sportistiem. Starp visām valstīm ar lielāko izcītīto zelta medaļu skaitu Latvija ierindojās pirmajā vietā.

27.07.2015

Pie Rankas pamatskolas, Gulbenes novadā, 18. jūlijā pulksten 12:00 tika dots starts nu jau 10. Latvijas Čempionātam rogainingā. Kopumā – 6 un 24 stundu – distancē devas 161 komanda. Sacensībās dalību ņēma arī komandas no Igaunijas un Lietuvas.