Sākums Latvijas orientēšanās federācija

Aigars, Vilma
31.augusts /
IenāktIenāktIenākt

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

Facebook

31.Aug 11:03 Latvijas Orientēšanās Federācija

Šobrīd nav skaidrs vai Latvijas orientieristi piedalīsies Pasaules Spēlēs, kas 2017.gadā notiks Polijā. Starptautiskā orientēšanās federācija (IOF) piešķīrusi vietas 13 valstīm, kas uzrādījušas labākos rezultātus 2016.gada Pasaules čempionāta sprintā, sprinta stafetē un vidējā distancē. Latvija ir pirmā "aiz strīpas" - pietrūkst tikai 3 punkti, kas atbilst par 3 pozīcijām labākam rezultātam kādam no mūsu sportistiem individuālajās sacensībās vai par 2 vietām augstākai vietai sprinta stafetē pagājušajā čempionātā. Taču vēl ir pāris brīvas dalībnieku vietas, par kurām IOF pieņems lēmumu līdz 31.decembrim.

31.Aug 11:49 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 3 new photos.

Šodien pie Latvijas Orientēšanās federācijas ciemojas Rīta Panorāma. Stāstām par telpu orientēšanos, kas notiks novembrī un decembrī. Arī žurnālists Uldis Birziņš izmēģināja. Teica, ka ir interesanti, un iesaka izmēģināt arī citiem!

30.Aug 03:56 Konkurss - Latvijas čempionāts 2016

Ventspils piejūras kāpas ir viens no Latvijas sarežģītākajiem orientēšanās apvidiem. Arī čempioniem jābūt modriem, jo kas zina, kur vedīs nākamais kontrolpunkts… Kamēr gatavojies čempionātam, vai arī Tev kādreiz sacensībās gadījies kontrolpunkts, kurā atzīmēties šķita neiespējamā misija? Pastāsti par to komentāros! Kas tās bija par sacensībām? Kur kontrolpunkts bija novietots? Cik ilgā laikā un kā tomēr izdevās tikt tam klāt? Viens stāsta autors, kuru izlozēsim svētdien pēc Latvijas čempionāta, saņems gardas balvas no Pobeda šokolāde !

29.Aug 11:21 Timeline Photos

Lai čempionus pēc spraigajām sacensībām nemocītu slāpes, mūsu atbalstītājs Piebalgas alus jau sabrūvējis gardu kvasu. Tiekamies jau sestdien Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē!

28.Aug 08:35 Ar labiem rezultātiem stafetēs noslēgusies Latvijas dalība Pasaules čempionātā

Pasaules čempionāta noslēgumā - teicams Latvijas stafešu komandu sniegums. Andris Jubelis, Edgars Bertuks un Martins Sirmais 7.vietā; Inga Dambe, Laura Vike un Sandra Grosberga 8.vietā.

27.Aug 11:37 Latvijai medaļa Pasaules taku orientēšanās čempionātā

Pēc iegūtās bronzas medaļas Pasaules taku orientēšanās čempionātā Jānis Rukšāns atzīst, ka ir priecīgs. Konkurentus viņš raksturo kā spēcīgus, tomēr drīzāk starp visiem valda draudzība! Arī šodien varat sekot līdzi Latvijas taku orientieristiem Pasaules taku orientēšanās čempionātā. Viena komanda veiks stafetes distanci atvērtajā, otra – paralimpiskajā grupā.

26.Aug 11:47 WTOC: Michael Johansson and Martin Fredholm take gold in PreO : International Orienteering Federation

Latvijai medaļa Pasaules taku orientēšanās čempionātā! Jānis Rukšāns izcīnīja bronzas medaļu atklātajā grupā! Sveicam ar panākumu!

26.Aug 12:36 Edgars Bertuks

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Edgars Bertuks's album.

Edgars Bertuks Pasaules čempionāta garajā distancē finišējis 24.vietā.

26.Aug 09:33 Izmēģini orientēšanos Ventspils kāpās!

Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē jau nākamās nedēļas nogalē! Tie Ventspils iedzīvotāji, kuri vēlēsies pārbaudīt savu ātrumu, izveicību vai prasmes kartes lasīšanā, čempionāta ietvaros svētdien (04.09.) to varēs darīt bez maksas! Tiekamies Piejūras kempinga apkārtnē no plkst. 13:30 līdz 14:30. Dalība bez iepriekšējas pieteikšanās.

25.Aug 11:28 Timeline Photos

Mūsu draugi, Pobeda šokolāde, Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē ātrākos un precīzākos dalībniekus atalgos ar gardām balvām. Viena no tām - rūgtā šokolāde ar 72% kakao un bez cukura, kas pēc spraigām sacensībām ļaus atgūt enerģiju.

25.Aug 10:53 WOC 2016 sleja (ārkārtas)

LOF prezidenta sleja par mūsu orientieristu līdzšinējiem panākumiem un iespējām Pasaules čempionātā orientēšanās sportā. "Lai gan čempionāta laikā esam pakāpušies no ceturtās vietas uz otro, pāreja uz pirmo divīziju liekas neticama, ja vien Igaunijas stafetes komanda sestdien finišē ar ieskaitītu rezultātu. Sadeldēt 54 punktu deficītu iespējams vien tad, ja mēs finišējam pirmajā trijniekā. Skatoties uz pirmās divīzijas vīru komandu sastāviem, ticamāka prognoze liekas, ka Latvija varētu būt labākajā gadījumā sestā vai septītā, tas dotu 100 punktus, un igauņiem tad būtu jāieņem divdesmitā vieta… Tomēr, sports ir sports un nekad nevar zināt kā pagriežas veiksmes rats."

25.Aug 12:54 WOC2016 – LiveCenter | WOC Long Distance

Pēdējā individuālā Pasaules čempionāta distance ir klāt! Šodien garajā distancē startēs četri mūsējie: 14:08 Laura Vike 14:44 Inga Dambe 16:07 Andris Jubelis 16:53 Edgars Bertuks

25.Aug 09:00 Inga Dambe 19.vietā PČ vidējā distancē

Inga Dambe - Latvijas izlases stabilākā vērtība! Ingas Dambes 19.vieta bija labākais latviešu rezultāts PČ vidējā distancē. Pārējiem augstāk ierindoties neļāva galvenokārt pieļautās kļūdas.

24.Aug 01:37 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 7 new photos.

Ventspils kāpās pagaidām vēl majestātisks jūras miers... Bet jau nākamās nedēļas nogalē šeit uzbangos emocijas - cīņa par Latvijas čempionu tituliem! Tiekamies 3. un 4. septembrī Latvijas orientēšanās čempionātā! Tu vari - uzvari!

23.Aug 12:09 WOC2016 – LiveCenter | WOC Middle & WTOC TempO

Pasaules čempionāta programmā šodien vidējā distance! Mūsējo starta laiki: Martins Sirmais 13:32 Edgars Bertuks 14:44 Laura Vike 17:06 Inga Dambe 17:22

23.Aug 11:48 saite

Tu vari - uzvari! Piedalies Latvijas čempionātā orientēšanās sportā, kas septembra pirmajā nedēļas nogalē notiks interesantajā Ventspils apvidū! http://lc.lof.lv/videja/

22.Aug 11:24 Cienīgs sniegums PČ sprinta stafetē

Pasaules čempionāta jauktajā sprinta stafetē Latvijas kvartets ierindojās 16.vietā, taču sacensību gaitā kārtīgi iesaistījās cīņā pa labāko astotnieku. Teicams skrējiens Dāvim Dišleram, kuram trešais labākais laiks otrajā etapā.

21.Aug 09:57 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 10 new photos — with Madara Brice and 3 others.

Aizritējis jau 35. Malienas kauss. Ar kopvērtējuma rezultātiem varat iepazīties šeit: http://aluksneok.lv/images/malienaskauss/malienaskauss-2016/malienas_kauss_2016_rezultati_kopa.html Apsveicam visu grupu uzvarētājus un dalībniekus! Ceļojošais Malienas kauss šogad devies pie Artjoms Rekunenko, bet sieviešu elites uzvarētāja ir Irita Puķīte. Foto: Ojars Millers

20.Aug 10:48 Latvijas Orientēšanās Federācija

Pasaules čempionāts sācies! Sprinta finālā Laura Vike 35. un Sandra Grosberga 39.vietā. Andris Jubelis nekvalificējās tehniskas kļūmes dēļ - nenostrādāja atzīmēšanās ierīce, taču kvalifikāciju nepārvarēja arī Davis Dislers un Artūrs Pauliņš. Rīt no 17:50 čempionāts turpināsies ar sprinta stafeti. Foto: paldies Orienteering.lt

20.Aug 07:04 Timeline Photos

Latvijas čempioni MTBO sprintā - Edgars Krūmiņš un Ingrīda Šmite. SVEICAM UZVARĒTĀJUS! Kungiem otrajā vietā Mārtiņš Linde, bet trešo vietu izcīnīja Andris Kivlenieks, dāmām otrā Inese Kauķe, trešā - Dina Zobena.

20.Aug 07:31 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 8 new photos.

Noslēgušās “Malienas kausa 2016” pirmās dienas vidējās distances sacensības. Šobrīd līdere sieviešu elitē – Irita Puķīte, bet vīriešu elites līderis ir Jānis Krūmiņš. Rītdien iedzīšana – sacensības solās būt aizraujošas! Visus rezultātus var atrast šeit: http://www.okarona.lv/live/live.html Kā arī dažas bildes no apvidus. Gleznains, bet gana sarežģīts! Foto: Ojars Millers

20.Aug 09:00 IOF - LiveCenter

Seko sprintam! Kvalifikācija no rīta, fināls vakarā. Mūsējo startu laiki: 10:09 Sandra Grosberga 10:15 Laura Vike 11:03 Davis Dislers 11:16 Artūrs Pauliņš 11:32 Andris Jubelis

20.Aug 12:02 Laiks noskaidrot labākos orientieristus - klāt Pasaules čempionāts

Mūsējie tam ir gatavojušies gadu... bet viņi nav vienīgie. Kuri būs spēcīgākie orientieristi, to uzzināsim turpmākās nedēļas laikā, sekojot Pasaules čempionātam!

18.Aug 02:50 saite

Kurš, kur, kad, kas notiek video? Atbildi uz šiem jautājumiem komentāros un laimē bezmaksas dalību LČ vidējā distancē! http://lc.lof.lv/videja/

16.Aug 07:53 Malienas kauss 35.reizi gaida orientieristus Alūksnē

Jau šīs nedēļas nogalē Alūksnes apkārtnē orientieristi tiksies 11. Latvijas kausa posma orientēšanās skrējienā „Malienas kauss 2016”. Šīs ir vienas no tradīcijām bagātākajām orientēšanās sacensībām Latvijā, turklāt šis „Malienas kausam” ir jubilejas gads – tas notiek 35. reizi.

LOF aktualitātes

Nākamā LOF valdes sēde 19. septembrī 18:00 Dārza ielā 2, Rīgā.
Ģirts Mamis
26470447
30.08.2016

Par šī gada vienu no Latvijas orientēšanās čempionāta vidējā distancē un stafetē atbalstītājiem kļuvis šokolādes ražotājs “­­­­­Pobeda Confectionery”. Šī gada sākumā uzņēmums atvēra savu pirmo ražotni Ventspilī, kas pagaidām ir arī vienīgā uzņēmuma filiāle Baltijā.

30.08.2016

Jau šīs nedēļas nogalē (3. un 4. septembrī) Ventspils apkārtnē notiks orientieristu rudens sezonas centrālais notikums – Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē. Ventspils piejūras kāpas ir viens no Latvijas sarežģītākajiem orientēšanās apvidiem, tāpēc gaidāmas īpaši interesantas sacensības. Jau šobrīd sacensībām pieteikušies vairāk nekā 600 dalībnieki un 171 komanda, bet to skaits vēl augs.

28.08.2016

Zviedrijā notikušais Pasaules čempionāts orientēšanās sportā 27.augustā noslēdzās ar stafetes sacensībām, kurās labus rezultātus uzrādīja Latvijas komandas - vīriešu komanda ierindojās 7., bet sieviešu komanda - 8.vietā.

(1)
27.08.2016

Pasaules taku orientēšanās čempionātā, kas šonedēļ norisinās Zviedrijā, Latvijas sportists Jānis Rukšāns (OK-Kāpa) izcīnījis bronzas medaļu Pre-O distances atklātajā grupā. “Protams, priecīgs esmu, bija grūti, konkurenti spēcīgi,” tā savas izjūtas pēc iegūtās medaļas komentē J. Rukšāns.

(3)
26.08.2016

Pasaules čempionātā orientēšanās sportā, kas šonedēļ norisinās Zviedrijā, pie Stromstadas, aizvadīta pēdējā individuālā - garā - distance, kurā Edgars Bertuks uzrādīja 24.rezultātu. Čempionāts noslēgsies rīt ar stafetes sacensībām.

24.08.2016

Zviedrijā, Stromstadā notiekošajā Pasaules čempionātā 23.augustā norisinājās vidējās distances sacensības, kurās labāko rezultātu starp Latvijas sportistiem uzrādīja Inga Dambe, ierindojoties 19.vietā. Par uzvarētājiem kļuva Matiass Kiburcs (Šveice) un Tuve Aleksandersone (Zviedrija).

22.08.2016

Pasaules čempionāta otrajā dienā Zviedrijas pilsētas Stromstadas centrā norisinājās aizraujošās un dinamiskās sprinta stafetes sacensības, kurās Latvijas komanda ierindojās 16.vietā, taču tikai 43 sekundes aiz 8.vietas.

22.08.2016

Ar sīvu cīņu nedēļas nogalē (20. un 21. augustā) Alūksnes apkārtnē noslēdzās 11. Latvijas kausa posms orientēšanās skrējienā “Malienas kauss”. Sacensības pulcēja vairāk nekā pustūkstoti dalībnieku. Sieviešu elites uzvarētāja kopvērtējumā – Irita Puķīte (Kāpa OK). Savukārt vīriešu elitē uzvaru ar nieka 9 sekunžu pārsvaru sev izcīnīja Artjoms Rekuņenko (Azimuts OK- Sm BJSS). Šajā Latvijas kausa posmā uzvarētāji tika noskaidroti otrajā dienā pēc iedzīšanas sacensībām.

20.08.2016

Zviedrijā, Stromstadā notiekošais Pasaules čempionāts orientēšanās sportā iesācies ar sprinta distanci, kurā Latvijas sportistiem piezemēti rezultāti - finālsacensībām kvalificējās vienīgi Laura Vīķe un Sandra Grosberga, kuras ieņēma attiecīgi 35. un 39.vietu.

1.2728540897369