Sākums ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Bernhards, Boriss
20.augusts /
IenāktIenāktIenākt

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

Facebook

19.Aug 10:42

Latvijas Orientēšanās Federācija shared World Rogaining Championships 2017's post.

“Vistālākie tehniski droši vien sanāk jaunzēlandieši. Diezgan daudz ir austrāliešu, jo rogaininga dzimtene ir Austrālija. Mums starp 27 pārstāvētajām valstīm ir arī Dienvidāfrika. No tādām eksotiskajām valstīm vēl ir viens Tadžikistānas pārstāvis un tad jau pārējās valstis tepat, mums tuvāk Eiropā: Spānija, Čehija, ļoti daudzi no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un pārējās Eiropas valstīm, vēl ASV un Kanāda, protams," Latvijas Radio/LSM stāsta čempionāta direktors Mārtiņš Vimba.

19.Aug 10:06

Latvijas Orientēšanās Federācija shared World Rogaining Championships 2017's album.

No 18. līdz 19. augustam Rāznas Nacionālā parka teritorijā norisinās Pasaules čempionāts rogainingā (World Rogaining Championships 2017), pulcējot ap 990 labāko šī izturības sporta veida sportistu no visas pasaules.

17.Aug 03:42

Kas ir orientierists un kā tas ir - būt orientieristam? Video stāsts par Judīti Vīderi - Šveices orientieristi, četru zelta medaļu Pasaules čempionātos orientēšanās sportā īpašnieci.

17.Aug 01:02

Trešdien, 23. augustā plkst. 11, AS “Latvijas Gāze” konferenču telpā LOF sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību rīkos preses konferenci, kurā informēs par Orienteering World Cup 2017 Latvia norisi un Latvijas izlases gatavošanos šīm starptautiskajām sacensībām. Aicinām ikvienu interesentu 😉 Vairāk informācijas:

15.Aug 04:50

Nosaukts Latvijas pieaugušo izlases sastāvs Pasaules kausa orientēšanās sportā trešajam posmam (Orienteering World Cup 2017 Latvia), kas laikā no 24. līdz 27. augustam notiks Cēsu apkārtnē.

14.Aug 10:11

Latvijas Orientēšanās Federācija added an event.

9. un 10. septembrī Līgatnes novadā noskaidrosim Latvijas čempionus vidējā distancē un stafetē! Sestdien plkst. 13 meistarsacīkstes sāksies vidējā distancē, bet svētdien plkst. 11 starts tiks dots dinamiskākajai un skatītājiem interesantākajai orientēšanās disciplīnai - orientēšanās stafetēm. Piedalīties aicināts ikviens, jo distances būs piemērotas gan orientēšanās meistariem, gan iesācējiem! Plašāka informācija: http://lc.lof.lv/

14.Aug 03:42

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering World Cup 2017 Latvia's post.

❗️Šodien ir pēdējā iespēja par dalību orientēšanās sacensībās Cēsu OPEN maksāt lētāk! Cēsu OPEN ir ne tikai Latvijas Kausa izcīņas 12. posms, bet arī unikāla iespēja tepat Latvijā startēt starptautiskās sacensībās - Cēsu OPEN ir arī Pasaules kausa posma Latvijā skatītāju mačs. Reģistrācija, izmantojot LOF pieteikšanās sistēmu: http://lof.lv/op/index.php?lng=lv Vairāk informācijas: http://wcup2017.lv/Cesis-OPEN/

13.Aug 07:48

Latvijas Orientēšanās Federācija added 28 new photos to the album: Valmieras čempionāts — with Sandra Grosberga.

Ar 400 zaļā stadiona cienītāju dalību šodien noslēdzies Valmieras čempionāts orientēšanās sportā! Par gana interesantām bildēm parūpējās PhotoMiller sports! Spēcīgākajās elites grupās uzvaras izcīnīja Sandra Grosberga un Edgars Bertuks, bet visi rezultāti pieejami šeit: http://ej.uz/Valmieras_cempionats

08.Aug 09:22

Sacensības nozīmīgas būs arī Latvijas izlases sportistiem, jo pēc vidējās distances tiks pieņemts galējais lēmums par komandas sastāvu Latvijā notiekošā Pasaules kausa orientēšanās sportā posmā. Kā norāda Latvijas izlases galvenais treneris Jari Ikaheimonens, abas sacensības notiks līdzīgā apvidū, tāpēc labi būs iespējams spriest par katra sportista individuālo sagatavotību.

07.Aug 09:12

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering World Cup 2017 Latvia's post.

Kā nākamā gada Pasaules čempionāta priekšvēstnesis, šomēnes Latvijā notiks Pasaules kauss orientēšanās sportā. Šajās starptautiskajās sacensībās, kas notiks Cēsu apkārtnē, piedalīsies 300 atlēti no 27 pasaules valstīm. Lai veiksmīgi sacensības noorganizētu, bez brīvprātīgo palīdzētgribošās rokas neiztikt! Ja gribi būt daļa no Pasaules kausa organizatoru komandas, lūdzu, aizpildi šo anketu 👇 , un mēs drīzumā sazināsimies!

07.Aug 03:30

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Valmieras Magnēts's post.

Pēdējā diena, lai pieteiktos Valmieras čempionātam, ir ŠODIEN❗️ Nenokavē vienas no sezonas gaidītākajām sacensībām, kas 12. un 13. augustā notiks Kocēnu novadā.

07.Aug 03:54

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's post.

Esam iedvesmojuši Tasmānijas orientēšanās sporta entuziastus kalendārā iekļaut vairāk orientēšanās sacensības telpās.

07.Aug 09:15

Šajā vietnē iespējams apskatīt dažādu sacensību kartes un, kas pats interesantākais, iezīmēt arī savus izvēlētos ceļus, lai pēcāk tos salīdzinātu ar citiem: http://izskreju.mezu.lv/rg2/ Aicinām izmantot iespēju un bagātināt datu bāzi! Starp citu, vietnē iespējams apskatīt arī nedēļas nogalē notikušā Siguldas kausa 2017 visu grupu distances.

06.Aug 10:48

Latvijas Orientēšanās Federācija added 22 new photos to the album: Siguldas Kauss 2017 — with Laura Berke and 3 others in More, Latvia.

Orientēšanās sacensības "Siguldas Kauss 2017" dalībnieki raksturoja kā ļoti interesantas un aizraujošas, turklāt īpaša odziņa bija otrās dienas garais etaps ar vismaz trim četriem ceļu variantiem, kas pamatīgi izaicināja sportistu erudīciju un veiklību. Šeit - daži foto no sacensībām. Intervijas ar elites grupu uzvarētājiem un sacensību organizatoriem: http://ej.uz/Siguldas_Kauss2017 Foto autors - PhotoMiller sports

06.Aug 09:48

Latvijas Orientēšanās Federācija added 4 new photos.

Tie, kuri nebija Siguldas kausā, var ieskatīties elites grupu distanču kartēs. Rezultāti sieviešu elites grupā kopvērtējumā: 1. vieta - Irita Puķīte (2:11:04) 2. vieta - Līga Ārniece (2:16:38; +05:34) 3. vieta - Kaisa Sandera (2:51:56; + 40:52) TOP3 rezultāti vīriešu elites grupā kopvērtējumā: 1. vieta - Dāvis Dišlers (2:18:46) 2. vieta - Andris Jubelis (2:23:24; +04:38) 3. vieta - Kristo Heimans (2:29:18; +10:32) Visi rezultāti: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_Live2

06.Aug 12:48

Latvijas kausa orientēšanās sportā desmitā posma - Siguldas Kauss 2017 - sacensību otrā diena ir sākusies. Šodien dalībnieki mērosies spēkos garajā distancē, kas vīru elitei sasniegs teju 14 km, bet sieviešu - 8,2 km. Atgādinām, ka šīs dienas rezultāti noteiks sacensību uzvarētājus kopvērtējumā. Vēlam visiem izturību! Dalībnieku starta protokols: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_SP Dalībnieku rezultātiem līdzi var sekot: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_Live2 Vairāk informācijas par sacensībām: https://siguldastakas.com

05.Aug 02:46

Morē (Akenstakā) pirms neilga brīža dots starts Latvijas kausa orientēšanās sportā sezonas desmitajam posmam - Siguldas kauss 2017. Šodien dienaskārtībā - vidējā distance. Starta protokols: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_SP Live rezultāti: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_Live1 Vairāk informācijas par sacensībām: https://siguldastakas.com

04.Aug 09:00

#teirdarbs orientēšanās sporta trenerim! Saldus Sporta skola meklē treneri, kurš varētu organizēt un vadīt treniņu procesu jaunajiem orientieristiem - gan tiem, kuri ar orientēšanās sportu iepazīstas pirmoreiz, gan tiem, kuri jau ar pieredzi un Latvijas čempionu medaļām! Jaunajam trenerim solām lielu atsaucību un atbalstu ne tikai no Saldus Sporta skolas, bet arī no Saldus novada pašvaldības, Latvijas Orientēšanās federācijas un orientēšanās kluba "Saldus"! Vairāk informācijas pie Guntara Kikuča (mob. 29235458)

02.Aug 01:38

Nedēļas nogalē Siguldas maratona klubs/Siguldas takas piekto reizi organizēs divu dienu orientēšanās sacensības Siguldas kauss 2017. Arī šogad orientēšanās sporta cienītājiem sagatavots jauns apvidus ar jauniem izaicinājumiem.

02.Aug 10:25

“Ir sajūta, ka kopā ar Jāni Tamužu un pārējiem palīgiem atkal izdevās pacelt nometnes latiņu nedaudz augstāk, kas arī bija mērķis un dod lielu gandarījuma sajūtu. Nometnes treniņiem bijām izvēlējušies samērā skarbus apvidus, ko atzinīgi novērtēja nometnes dalībnieki.Gan nometnes dalībnieki, gan arī pats vēlos, lai nometne kļūtu garāka un nākamajos gados mēs varētu patrenēties kopā vismaz nedēļu. Noteikti centīšos meklēt risinājumu šadas ieceres īstenošanai," tā nometnes rīkotājs Edgars Bertuks.

02.Aug 10:18

Par spīti tam, ka teju visiem dalībniekiem šī bija pirmā iepazīšanās ar orientēšanās sportu, daļa jau tā aizrāvušies, ka šajā nedēļas nogalē startēs desmitajā Latvijas kausa orientēšanās sportā posmā - Siguldas Kauss 2017.

01.Aug 02:38

Par Azimuta trīsdienām šodien raksta arī Laikraksts "Ziemeļlatvija" ziemellatvija.lv. Labi raksturot sacensību apvidu izdevies Agnijai Caunei: "Šādā apvidū ir grūti attīstīt lielu ātrumu, taču maksimāli jākoncentrējas uz kartes lasīšanu, jo ātri un viegli šajā mežā varēja pazust. Man pašai patika visu trīs dienu izvēlētie apvidi, jo pirmajā dienā varēja kārtīgi izskrieties un nedaudz mazāk koncentrēties uz orientēšanos, taču otrajā un trešajā dienā bija kārtīgi un precīzi jāorientējas. Man patīk sevi izaicināt šādā mežā, koncentrēties, neapmaldīties un izvēlēties pareizos ceļu variantus uz punktu".

01.Aug 11:00

Latvijas Orientēšanās Federācija added 221 new photos to the album: Azimuta trīsdienas.

Ar vairāk nekā 320 sportistu dalību jūlija pēdējās brīvdienās aizvadītas orientēšanās sacensības "Azimuta trīsdienas", kas reizē bija arī Latvijas kausa orientēšanās sportā devītais posms. Vīru elites grupā trīs dienu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Edgars Bertuks, bet sieviešu elitē - igauniete Laura Joonas. Rezultāti un sacensību kartes Latvijas Orientēšanās federācijas mājas lapā: http://ej.uz/azimutatrisdienas Foto autors: Valdis Paeglis.

29.Jul 02:16

Latviju Pasaules kausa otrajā posmā MTBO pārstāvēs Edgars Bričonoks un Edgars Krūmiņš. Pasaules Masters MTBO čempionātā M55 grupā Latviju pārstāv Igors Jamčuks. Nākamais un galvenais MTBO šī gada notikums - Pasaules čempionāts - notiks Viļņā no šī gada 20. līdz 27. augustamNākamais un galvenais MTBO šī gada notikums - Pasaules čempionāts - notiks Viļņā no šī gada 20. līdz 27. augustam. Latviju Pasaules čempionātā pārstāvēs līdz 11 sportisti.

26.Jul 03:28

Inga Dambe šodien Pasaules spēļu (The World Games 2017 - Wrocław) vidējās distances sacensībās izcīnījusi 15. vietu. Distanci Dambe veica 39 minūtēs 31 sekundē, sacensību uzvarētājai Helēnai Jansonei no Zviedrijas zaudējot četras minūtes 47 sekundes.

17.08.2017

Trešdien,  23. augustā plkst. 11, AS “Latvijas Gāze” konferenču telpā Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību rīkos preses konferenci, kurā informēs par Pasaules kausa orientēšanās sportā norisi laikā no 24. līdz 27. augustam Cēsu apkārtnē un Latvijas izlases gatavošanos šīm starptautiskajām sacensībām. Piedalīties aicināts ikviens interesents!

15.08.2017

Nosaukts Latvijas pieaugušo izlases sastāvs Pasaules kausa orientēšanās sportā (WCUP) trešajam posmam, kas laikā no 24. līdz 27. augustam notiks Cēsu apkārtnē.

14.08.2017

No 18. līdz 19. augustam Rāznas Nacionālā parka teritorijā norisināsies Pasaules čempionāts rogainingā (World Rogaining Championships 2017), pulcējot ap 990 labāko šī izturības sporta veida sportistu no visas pasaules.

13.08.2017

Nedēļas nogalē, 12. un 13. augustā Kocēnu novada Kocēnu pagasta “Dukuļos” aizvadītas orientēšanās sacensības Valmieras čempionāts. Tajā piedalījās ap 400 zaļā stadiona cienītāju. Par uzvarētājiem spēcīgākajās elites grupās kļuva Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja) un Edgars Bertuks (Alūksne-Ape OK). 

10.08.2017

Lai izvērtētu aizvadīto Eiropas Jauniešu čempionātu orientēšanās sportā (EYOC) un nospraustu mērķus turpmākajām sacensībām, nedēļas sākumā no 7. līdz 8. augustam Rīgā notika jauniešu izlases dalībnieku un treneru treniņnometne. Tajā piedalījās 18 izlases dalībnieki, rezervisti un treneri, pārstāvot septiņus Latvijas orientēšanās klubus no dažādām Latvijas pilsētām - IK Auseklis, OK Alnis JNSC, Azimuts OK-Smiltene BJSS, ZVOC-VBSS, CPSS/Meridiāns/Pārgauja, Gulbenes BJSS/Pūznis OK un Saldus OK.

07.08.2017
Kā nākamā gada Pasaules čempionāta priekšvēstnesis, šomēnes tiek rīkots Pasaules kauss orientēšanās sportā. Šajās starptautiskajās sacensībās, kas Cēsu apkārtnē notiks no 24. līdz 27. augustam, piedalīsies 300 atlēti no 27 pasaules valstīm. Lai veiksmīgi sacensības noorganizētu, bez brīvprātīgo palīdzētgribošās rokas neiztikt!
07.08.2017

Nedēļas nogalē no 12. līdz 13. augustam Kocēnu novada Kocēnu pagasta “Dukuļos” notiks Valmieras čempionāts orientēšanās sportā. Sacensības sestdien sāksies ar vidējo, bet turpināsies svētdien ar garo distanci, pulcējot ap 400 zaļā stadiona cienītāju ne tikai no Latvijas, bet arī tuvākajām kaimiņvalstīm.

06.08.2017

Divu dienu garumā, 5. un 6. augustā, Morē (Akenstakā) notika orientēšanās sacensības Siguldas kauss 2017. Sacensības bija arī Latvijas kausa orientēšanās sportā desmitais posms, kurā spēcīgākajās elites grupās uzvaras izcīnīja Dāvis Dišlers (Ozons) un Irita Puķīte (Kāpa OK).

02.08.2017

Orientēšanās čempiona Edgara Bertuka rīkotā ceturtā treniņnometne jauniešiem “Be force” norisinājās no 17. līdz 20. jūlijam Cēsu apkārtnē. Nometnes dalībnieki bija Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas daudzsološākie jaunie orientieristi.

0.043215036392212