Sākums Latvijas orientēšanās federācija

Romāns, Romualds, Romualda
4.augusts /
IenāktIenāktIenākt

Facebook ziņas

03.Aug 05:39 Orienteering.lt

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering.lt's photo.

Artūrs Pauliņš par savu sniegumu Pasaules čempionātā: "Pasaules čempionāts aizritējis. 34.vieta sprintā un 19.vieta sprinta stafetē. Protams, tas nav tas uz ko es gāju visu gadu, bet šis gads nav bijis man viegls, sezonas sākumā biju pārtrenējies un nācās iziet atkopšanās periodu un uz sezonas galveno startu izgāju sešu nedēļu sagatavošanās ciklu ar ko bija pietiekami, lai būtu top-25, bet sliktais sākums (uz 1.kp) un distances vidusdaļas traģiskais plūdums tomēr izrādījās atbaidošs priekš šāda līmeņa un vieglās distances, bet tas neliedza nedaudz uzlabot savu labāko rezultātu Pasaules čempionātos. Visos rādītājos ir jāpieliek, lai varētu nedaudz pasmaidīt biežāk." Paldies sponsoriem un atbalstītājiem! #Ok_azimuts #IGTISA #team_Latvia #Suunto_latvia #SIS #grundzale_power #smiltene_city Photo: Donatas Lazauskas Sports Photography

02.Aug 12:05 saite

Latvijas Orientēšanās Federācija added 3 new photos.

Pasaules čempionāta sprinta fināls šovakar! Mūsu sportistu starta laiki: Andris Jubelis 19:59 Artūrs Pauliņš 20:02 Dāvis Dišlers 20:09 Foto no Lietuvas orientēšanās federācijas facebook lapas - https://www.facebook.com/orienteering.lt Sacensībām seko - http://www.woc2015.org/info/sprint-final-forres

02.Aug 12:09 Latvijas orientēšanās federācija - Ziņas - Latvijas komanda jauktajā sprinta stafetē izcīnījusi...

Aizraujošā un skatāmā sprinta stafetē Latvijas kvartetam 19.vieta. Iespaidīgs sniegums Dāvim Dišleram - ceturtais labākais etapa laiks trešajā etapā.

02.Aug 08:34 Bertuka: “I’m a professional Mum” : International Orienteering Federation

Kristīnes Bertukas ekspresintervija Starptautiskās orientēšanās federācijas mājaslapai.

01.Aug 08:48 MTBO Latvia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared MTBO Latvia's post.

Noskaidroti labākie sportisti Latvijas čempionāta veloorientēšanās sprinta distancē!

01.Aug 11:19 Orienteering.lt

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering.lt's album.

Seko Lietuvas orientēšanās federācijas facebook lapai un redzi foto ar Latvijas sportistiem Pasaules čempionātā!

01.Aug 10:36 Latvijas orientēšanās federācija - Ziņas - Puse izlases sprinta finālā, šovakar tiks sadalītas...

Lasi par Latvijas izlases sekmēm Pasaules čempionāta atklāšanas distancē - sprinta kvalifikācijā, kā arī par izredzēm šī vakara jauktajā sprinta stafetē. Jari Ikaheimonens: “Pirmo reizi vēsturē visi trīs Latvijas izlases vīrieši ir kvalificējušies PČ sprinta finālam. Dāvis Dišlers, Andris Jubelis un Artūrs Pauliņš finišēja 11., 13. un 14.vietā, attiecīgi. Neviens no viņiem nebija īpaši apmierināts ar savu sniegumu, kas atstāj vietu izaugsmei finālā! Sieviešu izlasei diena nebija tik veiksmīga. Inga Dambe tika vistuvāk finālam, viņai pietrūka tikai divas sekundes. Inga nebija apmierināta ar savu sniegumu, jo tika pieļautas pāris liekas kļūdas. Kristīne Bertuka un Līga Valdmane veica apmierinošus skrējienus, taču skriešanas ātrums un lēnākas ceļu izvēles neļāva aizsniegties līdz finālam. Kopumā pieklājīgs sniegums čempionāta sākumā.”

01.Aug 10:10 Latvijas orientēšanās federācija - Ziņas - Latvijas kausa sezona atsākas ar “Vasaras...

LČ velo orientēšanās un desmitais Latvijas kausa posms - Vasaras izaicinājums - šajā nedēļas nogalē norisinās Daugavpilī.

31.Jul 10:34 Liveresults :: Sprint Qualifier [2015-07-31]

Pasaules čempionāta sprinta distancei kvalificējušies visi Latvijas izlases vīrieši, neviena sieviete. Andris Jubelis 13.vietā, 5 sekunžu rezerve Dāvis Dišlers 11.vietā, 17 sekunžu rezerve Artūrs Pauliņš 14.vietā, 2 sekunžu rezerve Kristīne Bertuka 20.vietā, pietrūka 20 sekundes Inga Dambe 16.vietā, pietrūka 2 sekundes Līga Valdmane 22.vietā, pietrūka 38 sekundes

31.Jul 01:55 Sprint Qualification – Forres

Tas sākas šovakar! Seko mūsu sportistu sekmēm PČ sprinta distances kvalifikācijā - atceries, ka 15 labākie no katras kvalifikācijas grupas iekļūst finālā! Starta laiki: Kristīne Bertuka 20:01 Inga Dambe 20:23 Līga Valdmane 20:28 Dāvis Dišlers 21:13 Artūrs Pauliņš 21:16 Andris Jubelis 21:37

31.Jul 01:53 Latvijas orientēšanās federācija - Ziņas - Orientēšanās starp Lohnesa ezera briesmoni un kiltiem...

Šodien sākas Pasaules čempionāts Skotijā! Lasi vairāk par Latvijas izlases gatavību un gaidāmajiem izaicinājumiem LOF mājaslapā:

30.Jul 03:52 World Orienteering Championships - BBC ALBA

Pasaules čempis orientēšanās sportā būs skatāms arī TV!

27.Jul 08:21 saite

Rodrigo Slaviņš izcīnījis pirmo medaļu šī gada Pasaules Veterānu čempionātā, kas šonedēļ notiek Zviedrijā, Gēteburgā. Sprinta distancē Rodrigo trešais rezultāts!

24.Jul 01:31 Perspektīvo ķīmiķi Kristapu Jaudzemu aizrauj orientēšanās sports

Orientēšanās audzina inteliģentus cilvēkus - lasi par kādreizējo Latvijas izlases pārstāvi Kristapu Jaudzemu, kurš šobrīd nonācis Latvijas ķīmijas sfēras fokusā.

23.Jul 01:17 saite

Latvijas Orientēšanās Federācija added 10 new photos — with Edgars Bertuks and 9 others.

Apstiprināts Latvijas izlases sastāvs Pasaules čempionātam, kas no 31.jūlija līdz 8.augustam notiks Skotijā. Izlasi, ko Latvijas izlases treneris Jari Ikäheimonen saka par mūsu izlases izredzēm! "2015.gada Pasaules čempionāta Latvijas izlases sastāvs ir pieredzes un jaunības sajaukums. Šī gada komandā nebūs trīs no sezonu gadu sekmīgākajiem Latvijas orientieristiem: Mārtiņš Sirmais un Kalvis Mihailovs slimības un traumas dēļ, kā arī Aija Skrastiņa, kura ir izlēmusi pārtraukt savu karjeru starptautiska līmeņa sacensībās. Tas ir devis lielisku iespēju nākamās paaudzes orientieristiem pierādīt sevi. Komandas lielākā daļa ir skaidri noteikuši savu mērķi – 2018.gada Pasaules čempionātu Latvijā – un būs interesanti redzēt, kāda ir situācija šobrīd, kad priekšā ir vēl trīs gadi. Sacensību apvidi Skotijā ir gluži piemēroti Latvijas orientieristiem. Divas sprinta distances – individuālais un jauktā stafete – ir tipisks pilsētas apvidus, kāds atrodams visā pasaulē, un vidējā distance un stafete notiks ātrā, labi pārredzamā apvidū, kas ir līdzīgs Latvijas apvidiem. Garās distances apvidus ar tā mīksto un nelīdzeno pamatu, salām raksturīgo veģetāciju un stāvajiem kalniem ir kaut kas, kam līdzīgu apvidu Latvijā piemeklēt ir grūti. Tas pieprasa speciālu gatavošanos Baltijas orientieristiem."

22.Jul 11:31 O-Ringen 2015 Elitsprinten - Publiksporten orientering

Dāvis Dišlers apliecina savu formu finišējot otrajā vietā ORingen sprintā nedēļu pirms Pasaules čempionāta.

22.Jul 05:38 Edgars Bertuks

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Edgars Bertuks's photo.

Edgars Bertuks ielūdz Baltijas labākos orientieristus uz otro nometni #BE_FORCE.

22.Jul 11:02 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Ziņas :: Izaicini sevi vasarā!

Izaicini sevi vasarā! 1.-2. augustā Daugavpilī notiks LK posms "Vasaras izaicinājums" un Latvijas MTB-O čempionāts. Pieteikšanās līdz 28. august plkst. 23:59! Sacensības atbalsta Daugavpils Sporta pārvalde, Ādažu Čipsi, Lux Express, Rāmkalni, Daugavpils Mark Rothko Art Centre un Iļģuciema kvass, Iļģuciema medalus. http://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=2330&t=Izaicini-sevi-vasara

09.Jul 11:58 Orienteering.lt

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering.lt's photo.

Pasaules junioru čempionāta garajā distancē labākais rezultāts atkal Sandrai Grosbergai - 22.vieta. Citu Latvijas junioru rezultāti: 46. Uldis Upītis 66. Alvis Reinsons 73. Endijs Titomers 90. Kendija Aparjode 121. Laura Leiboma

08.Jul 01:33 :: Latvijas orientēšanās federācija :: Ziņas :: Grosberga 20., Reinsons 35.vietā vidējās...

Pasaules junioru čempionātā veiksmīgi turpina startēt Sandra Grosberga, kura vidējā distancē ierindojās 20.vietā. Atzīstamu sniegumu parādīja arī Alvis Reinsons, kurš finišēja 35.vietā: "Apsverot savas stiprās un vājās puses, visvairāk šajā čempionātā koncentrējos uz vidējo distanci, kura, kā ierasts, ir ļoti tehniska. Pēc treniņiem apvidū un kvalifikācijas zināju, ka varu noskriet bez ievērojamām kļūdām, ko arī izdarīju. Dažviet minstinājos un neizvēlējos to optimālāko trajektoriju, taču kopumā lielu kļūdu nebija un noskrēju tuvu savu spēju robežām, par ko esmu īpaši apmierināts. Ceru parādīt sevi no labākās puses arī garajā distancē un stafetē."

08.Jul 01:52 Vasaras izaicinājums/ Summer challenge

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orientēšanās klubs "Stiga"'s event.

Latvijas Kausa sacensības "Vasaras izaicinājums" nedaudz mazāk pēc mēneša! Vai esi jau pieteicies? Sacensības atbalsta Iļģuciema kvass, Iļģuciema medalus, Lux Express, Ādažu Čipsi, SIA Liepkalni, maiznīca un Daugavpils Sporta pārvalde!

06.Jul 09:22 saite

Sandra Grosberga iesākusi Pasaules junioru čempionātu ar 12.vietu sprintā, kas ir visu laiku labākais Latvijas junioru rezultāts sprinta distancē. Attēlā redzama ar lietuvieti Aļģirdu Bartkeviču, kuram bronzas medaļa. "Es, protams, esmu ļoti priecīga par 12. vietu distancē, kurai vispār nebiju gatavojusies - šis bija mans trešais sprints šosezon, un būtībā neesmu aizvadījusi nevienu sprinta tehnikas treniņu. Bet es pieļāvu vairākas variantu kļūdas un distances vidū pat pilnībā apstājos uz kādām 10 sekundēm, jo vienkārši vairs nesapratu, kur atrodos mākslīgās sētas dēļ, tāpēc pilnībā apmierināta arī neesmu. Šorīt pamodos ar sāpošu kaklu un iesnām un uz brīdi apsvēru iespēju neskriet vispār. Bet tas ir garām, un mani svarīgākie starti šajā čempionātā vēl ir priekšā.Es jūtos pārliecināta par sevi un zinu, ko varu un ko nevaru. Ceru, ka arī pēc šodienas spēšu saglabāt nosvērtību un "vēsu prātu". Orientēties taču māku, paskriet arī beidzot varu. "

06.Jul 08:26 PhotoMiller sports

Latvijas Orientēšanās Federācija shared PhotoMiller sports's photo.

Līga Ārniece saglabāja pārsvaru pār tuvākajām sekotājām arī pēdējā Kāpas dienā un izcīnīja savu pirmo uzvaru Baltijas lielākajās orientēšanās sacensībās.

03.08.2015

Pirmo reizi kopš 2012.gada Daugavpilī notika kāds Latvijas kausa posms orientēšanās sportā - divu dienu sacensības “Vasaras izaicinājums” ar patiesi izaicinošajām distancēm un sacensību apvidu nelika vilties vairāk kā 300 sacensību dalībniekiem. Uzvaras elites grupās izcīnīja Ainārs Lupiķis (OK Kāpa) un Volha Rahautsova (Baltkrievija).

03.08.2015

Vakar Skotijas pilsētā Forresā notika Pasaules čempionāta orientēšanās sportā sprinta distances finālsacensības, kurām bija kvalificējušies trīs Latvijas izlases sportisti. Artūrs Pauliņš finišēja 34., Dāvis Dišlers, 36. un Andris Jubelis - 38.vietā.

(1)
03.08.2015

Daugavpilī, Ruģeļu apkaimē, aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Latvijas čempionāts velo orientēšanās sprinta un vidējā distancē un tika noskaidroti jaunie čempioni. Par Latvijas ātrākajiem MTBO sprinteriem tika kronēti Mārtiņš Linde un Aiga Strazdiņa, savukārt vidējā distancē uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Mārtiņš Lasmanis un Ingrīda Šmite.

(2)
02.08.2015

Vakar vakarā Skotijas pilsētā Neirnā tika izcinītas pirmās šī gada Pasaules orientēšanās čempionāta medaļas - jauktajā sprinta stafetē. Aizraujošā cīņā uzvarēja Dānijas komanda, bet Latvijas kvartetam nācās samierināties ar 19.vietu.

01.08.2015

Vakar vakarā tika aizvadīta pirmā Pasaules čempionāta diena, kurā notika sprinta distances kvalifikācijas sacensības. Finālam kvalificējās Dāvis Dišlers, Andris Jubelis un Artūrs Pauliņš, taču finālā neiekļuva Inga Dambe, Kristīne Bertuka un Līga Valdmane. Šovakar čempionāts turpināsies ar jaukto sprinta stafeti.