Sākums Latvijas orientēšanās federācija

Severīns, Urzula
21.oktobris /
IenāktIenāktIenākt

Seriāli : 21.10-23.10

Sestdiena 22.10
ZM-4
Svētdiena 23.10
ZM-5

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

22.10.“Macīši”, Rudbārži, Skrundas novads
23.10.Dobeles novadā, Pokaiņos
stafete
05.11.Vidzeme
11.11.Ogre, Ogres ģimnāzijas stadions
nakts
12.11. Smiltenes novads, Grundzāle
nakts

Facebook

19.Oct 11:16 Orientēšanās klubs "Stiga"

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orientēšanās klubs "Stiga"'s photo.

Piektdien, 21. oktobrī, turpināsies šī gada Latvijas skolu orientēšanās sprinta tūre. Šoreiz viesosimies pie jauniešiem Daugavpilī.

19.Oct 10:11 10 Reasons Why Orienteering is the Best Sport Ever

Jūs taču piekritīsiet, ka orientēšanās IR labākais sporta veids pasaulē?

16.Oct 08:01 2. kārta Latvijas skolu-o kauss - Ventspils 3. vidusskola

14. oktobrī aizvadītas vēl divas Latvijas Skolu orientēšanās sprinta tūres kārtas. Šoreiz orientēšanos izmēģināja Ventspils 3. vidusskolas un pilsētas apkārtnes skolēni, kā arī jaunieši Balvos. Esam apkpopojuši rezultātus gan Ventspils sacensībām http://ej.uz/2k-Ventspils, gan sacensībām Balvos http://ej.uz/3k-Balvi, kā arī publicējuši orientēšanās karti no Balviem http://ej.uz/BalvuKarte. Nākamajā posmā - 21. oktobrī - viesosimies pie J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas skolēniem! Uz tikšanos!

15.Oct 09:55 Rūdolfs Zērnis apsteidz vairākus meistarus Pasaules kausa posmā

"Prieks par rezultātu, jo aiz manis tomēr palika daudz meistaru," ar savu sniegumu apmierināts ir sportists no Latvijas.

15.Oct 06:49 Timeline Photos

Rudolfs Zernis šodien Pasaules kausa pēdējā posmā vēlreiz apliecināja piederību pasaules labākajiem, izcīnot augsto 23.vietu garajā distancē! http://ej.uz/rudolfszvers Foto: Orienteering.lt

15.Oct 12:13 World Rogaining Championships 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija shared World Rogaining Championships 2017's photo.

Jau pavisam drīz - 1. decembrī - sākas pieteikšanās Pasaules čempionātam rogainingā, kas 2017. gadā notiks Latvijā! #15WRC2017 #WRCLatvia

14.Oct 05:16 Beverīnas pilskalna Stirnu buks

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Stirnubuks.lv's event.

22.oktobri taku skrējienu seriāls "Stirnu Buks'2016" aicina izskriet Valmieras apkārtnes mežus sezonas noslēdzošajās sacensībās!

13.Oct 07:19 Svētdien patversme «Labās mājas» aicina uz orientēšanos ar suņiem «Robins mežā»

Iespēja paveikt labu darbu un iepriecināt savu četrkājaino draugu ar vienu varenu pastaigu. Orientieristi, ko sakāt?

12.Oct 05:01 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 5 new photos.

Mēs šobrīd esam Alūksnē - vietā, kur 2017. gada 14. maijā (tā vismaz pagaidām šķiet), notiks Latvijas čempionāts garajā distancē. Korneti būs vieta, kur sacensību organizatori - LOF un OK Alūksne sadarbībā ar Alūksnes novada domi -, būvēs sacensību centru. Aprunājāmies arī par iespējām Alūksnē vairot jauniešu interesi par orientēšanās sportu. Vēlme ir, iespējas arī, tikai - Uuuu - treneri, kur esi Tu?

10.Oct 08:41 FOTO: Orientieristi demonstrē savu pārākumu pirmajā apvidus skrējienā „Kurbads”

Latvijas Orientēšanās Federācija feeling strong.

Kā teica viens no skrējiena Kurbads dalībniekiem - mežs un bezceļi orientieristiem ir gluži kā mājas, tāpēc konkurēt ar viņiem šādās sacensībās ir grūti. Tā nudien ir taisnība, un, lūk - arī rezultāts!

10.Oct 12:53 Sākusies orientēšanās sprinta tūre Latvijas skolās

Sākusies Skolu orientēšanās sprinta tūre! Tās ietvaros Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padome viesosies vairākās Latvijas vietās, kur iepazīstinās jauniešus ar orientēšanās sportu. Kā skolēniem veicās pirmajā sacensību posmā - lasiet rakstā!

10.Oct 10:48 Telpu Orientēšanās

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's photo.

Ir atvērta pieteikšanās Telpu Orientēšanās pirmajam posmam, kas 31. oktobrī notiks Modes un izklaides centrā "Rīga Plaza".

09.Oct 11:46 Noslēgušās jau 44. "Siguldas Rudens" sacensības

Apsveicam "Siguldas Rudens" elites grupu uzvarētājus - Ieva Brice un Kristaps Bērziņš! Jāatzīmē, ka līdz ar "Siguldas Rudeni" noslēgusies arī Latvijas Kausa izcīņa.

09.Oct 07:01 Ozons

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Ozons's post.

Apskatiet foto mirkļus no Latvijas čempionāta orientēšanās maratonā!

08.Oct 10:00 Jānis Kūms un Linda Krūmiņa - čempioni orientēšanās maratonā

Noskaidroti čempioni orientēšanās maratonā. Apsveicam vīriešu elites uzvarētāju Jānis Kūms un sieviešu elites līderi Lindu Krūmiņu. Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties šeit: http://lof.lv/seriali_rez/lk/2016/#rLC-m

08.Oct 09:57 Orientēšanās sports kļuvis baudāmāks arī televīzijas skatītājiem

Mūsdienu tehnoloģijas ir padarījušas orientēšanās sportu piemērotāku un vizuāli baudāmāku arī televīzijas skatītājiem. Starptautiskā Orientēšanās federācija apkopojusi televīzijas translāciju datus, kas iegūti pēc šī gada Pasaules čempionāta orientēšanās sportā.

06.Oct 02:48 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 4 new photos.

Tikpat košas un krāsainas, cik koku galotnes virs Siguldas, ir arī "Siguldas Rudens" medaļas. Tās īpaši šīm sacensībām, kas notiks svētdien, 9. oktobrī, veidojis Siguldas Dizains! Vēlam ikvienam veiksmīgu startu!

05.Oct 09:00 Renārs Roze: vienmēr var skriet vēl ātrāk

Renārs Roze: "Izturības sportā esmu jau kopš deviņu gadu vecuma, kad aizsākās manas gaitas orientēšanās sportā. Orientējoties un skrienot pa mežu, pavadīju piecpadsmit gadus, un tas laiks arī ir ielicis manus sportiskos pamatus."

04.Oct 02:23 Orientēšanās zeltainais Siguldas Rudens 2016.

Jau šo svētdien, 9. oktobrī, starts tiks dots "Siguldas Rudenim'' - vienām no senākajām un tradīcijām bagātākajām orientēšanās sacensībām Latvijā un arī šī gada pēdējam Latvijas kausa izcīņas posmam.

03.Oct 06:29 Telpu Orientēšanās

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's video.

Ikdienā orientējamies visur - gan meklējot veikalu tirdzniecības centrā, gan grāmatu bibliotēkas plauktos. Nu to iespējams darīt, ķerot sacensību azartu un savu meistarību pierādot citiem. Telpu Orientēšanās pirmais posms - jau 31. oktobrī.

03.Oct 10:36 Latvijas izlase no Pasaules čempionāta veterāniem MTBO atgriežas ar divām medaļām

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvā, Kauņā norisinājās Pasaules veloorientēšanās čempionāts veterāniem un Latvijas pārstāvji no tās atgriezušies ar divām medaļām, kā arī vairākām augstvērtīgām vietām tuvu pjedestālam. Vienlaikus notiekošajā Pasaules Kausa posmā elitei arī piedalījās Latvijas izlase, turpinot gūt pieredzi un gatavojoties nākamgad Lietuvā notiekošajam Pasaules čempionātam. Sacensību pirmajā dienā sportisti sacentās garajā distancē un W40 grupā veterānu čempionātā bronzas medaļu izcīnīja Inese Kauķe, kura pati par šo sasniegumu bija ļoti patīkami pārsteigta, jo garā distance naV viņas labākā specialitāte. Plašāk lasiet LOF mājaslapā!

02.Oct 09:21 MTBO Latvia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared MTBO Latvia's album.

Daži foto, kā MTBO Latvia izlasei veicās Kauņā, kur nedēļas nogalē aizvadīts velo orientēšanās Pasaules kausa posms un arī veterānu pasaules čempionāts šajā disciplīnā.

02.Oct 09:07 MTBO Latvia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared MTBO Latvia's post.

Apsveicam Inese Kauķe ar divām izcīnītām medaļām W40 grupā Pasaules Čempionātā veterāniem MTBO!

02.Oct 08:02 Top 10 Health Benefits of Orienteering

Fitnesa treneris nosauc, viņaprāt, 10 labumus, ko orientēšanās sniedz cilvēka veselībai. Ar ko šo sarakstu papildinātu Tu?

01.Oct 09:05 OK Ogre - Sākums

Ogres novada skolu 2. orientēšanās čempionāts jau pusē! Šoreiz sacensības aizvadītas Suntažos. Līderi klašu grupās ir: 3.-4.klase. 4. kl. Valdemārs Pitkēvičs, Patriks Valners. 5.-6.klase. 6.a kl. Emīls Mazurs, Emīls Avotiņš. 7. kl. Kristers Sūna, Mareks Kārkliņš. Drīzumā jau tiekamies Madlienā, Krapē, Ogresgalā, Ogrē. Vairāk informācijas - www.okogre.lv

15.10.2016

Rūdolfs Zērnis šodien, 15. oktobrī, vēlreiz apliecināja savu piederību pasaules labākajiem orientieristiem, izcīnot augsto 23. vietu Pasaules kausa pēdējā posmā garajā distancē. "Prieks par rezultātu, jo aiz manis tomēr palika daudz meistaru," ar savu sniegumu apmierināts ir sportists no Latvijas.

10.10.2016

Lai iepazīstinātu Latvijas jauniešus ar orientēšanās sportu, Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi rīko Skolu orientēšanās sprinta tūri.

(2)
09.10.2016

Svētdien, 9. oktobrī, aizvadītas vienas no senākajām orientēšanās sacensībām Latvijā – “Siguldas Rudens". Sacensības notika Inčukalna pagasta Egļupē un tajās piedalījās aptuveni 300 orientieristi. Vīriešu elites grupā uzvaru izcīnīja Kristaps Bērziņš (Taka TOK), bet sieviešu elitē – Ieva Brice (Saldus OK). Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

08.10.2016

Sestdien, 8. oktobrī, Baldones novadā pie Kausezera noslēdzās pēdējais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā šosezon - čempionāts maratonā jeb pagarinātajā distancē. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad uzvaru vīriešu elites grupā izcīnīja Jānis Kūms (Alūksne-Ape OK), bet sieviešu elitē līdere - Linda Krūmiņa (Briksnis SK). Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

07.10.2016

Augstas kvalitātes televīzijas pārraides no dažādām orientēšanās sacensībām atmaksājas – to pierāda televīzijas translāciju dati, kas apkopoti pēc šī gada Pasaules čempionāta orientēšanās sportā, kas no 20. līdz 27. augustam notika Zviedrijā.

04.10.2016

Tuvojas Latvijas orientēšanās sporta sezonas noslēguma nopietnākais pārbaudījums - Latvijas čempionāts maratonā, kas sestdien, 8. oktobrī, notiks Baldones novadā pie Kausezera. Tas būs arī pēdējais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā šosezon, kas arīdzan tiks vērtēts Latvijas kausa ieskaitē.

04.10.2016

Nedēļas noslēgumā, 9. oktobrī, starts tiks dots “Siguldas rudenim” – vienām no senākajām un tradīcijām bagātākajām orientēšanās sacensībām Latvijā. Turklāt svētdien dalībnieki cīnīsies ne tikai par uzvaru šajās sacensībās, bet arī par pēdējiem šīs sezonas Latvijas Kausa punktiem un galīgo vietu sadalījumu kausa izcīņas kopvērtējumā.

03.10.2016

Domājot, kā atrast veikalu tirdzniecības centrā, grāmatu bibliotēkas grāmatplauktos vai telpu skolas gaiteņu līkločos, mēs katrs ikdienā orientējamies. Bet laikā no oktobra beigām līdz decembra vidum ikviens varēs pierādīt, ka prot ceļu līdz galamērķim atrast veiksmīgāk, piedaloties Telpu orientēšanās sacensībās. Arī Tu vari ņemt rokās karti, doties telpās un atrast visus paslēptos kontrolpunktus ātrāk par citiem!

(11)
03.10.2016

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvā, Kauņā norisinājās Pasaules veloorientēšanās čempionāts veterāniem un Latvijas pārstāvji no tās atgriezušies ar divām medaļām, kā arī vairākām augstvērtīgām vietām tuvu pjedestālam.

1.4337739944458