Home ◪ Latvian Orienteering Federation

23.may /
LoginLoginLogin

Latvian Cup: Upcoming Events

20.05.Šlokenbekas muiža
LC
26.05.Jēkabpils, Mežparkā pie Kalna namiņa Mežaparka iela 15
LC
27.05.Baldones novads
LC
27.05-28.05.Ķīmiķu ciemats, Kultūras un sporta pils. Smilšu iela 92
LC
28.05.Skaistkalne
LC stafete
03.06-04.06.Smiltenes novads
LC

Other competitions: Upcoming Events

Facebook

23.May 09:42 Ozons ielūdz uz Rīgas čempionātu

Orientēšanās klubs Ozons ielūdz uz orientēšanās sacensībām "Rīgas čempionāts", kas 27. un 28.maijā notiks Bārbelē un Skaistkalnē. Šogad Rīgas čempionāts notiks zem melnā stārķa vērīgā skata un plašā spārna! Stāstu, kāpēc par sacensību grafisko elementu izvēlēts melnais stārķis, meklē rakstā:

22.May 09:39 Baltijas čempionātā Latvijai 23 medaļas

Nedēļas nogalē Lietuvas pilsētas Ignalinas apkārtnē Baltijas valstu, kā arī Baltkrievijas un Sanktpēterburgas spēcīgākie orientieristi sadalīja medaļas garajā distancē un stafetē. Latvijas orientieristi šajā čempionātā bijuši izcili, atgriežoties mājās ar rekordlielu medaļu skaitu - 23 godalgām. Savukārt nāciju kopvērtējumā Latvijai 2. vieta.

22.May 09:29 Timeline Photos

#KONKURSS !!! Orientēšanās sezona rit pilnā sparā, tāpēc pirms sezonas nozīmīgākajiem startiem vēlamies iepriecināt piecus laimīgos, izlozējot piecas atzīmēšanās ierīces no mūsu uzticamā atbalstītāja SPORTident! Spied patīk un dalies ar šo ziņu, lai iegūtu savā īpašumā vienu no atzīmēšanās ierīcēm - SIAC, SI10, SI9, Si8 vai 10 p-card! Piecus laimīgos paziņosim 2. jūnijā!

22.May 09:17 Orienteering.lt

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering.lt's album.

Pagājušās nedēļas nogalē Baltic Orienteering Championships 2017 ietvaros Latvijai rekordliels medaļu birums - izcīnītas kopumā 23 godalgas! Lai arī konkurentiem atņēmām lielu daļu no visām medaļām, nāciju vērtējumā Latvijas izlase tomēr piekāpās mājiniekiem lietuviešiem, ieņemot 2. vietu. Taču jauniešu un junioru grupu kopvērtējumā Latvija, līdzīgi kā pagājušajā gadā, pārliecinoši apsteidza kaimiņvalstis. Ar visiem čempionāta rezultātiem iespējams iepazīties mājas lapā: http://boc2017.okazuolas.lt/en Mūsu sportistus varat ieraudzīt Orienteering.lt fotogrāfijās. Pavisam drīz mājas lapā publicēsim arī pašmāju orientieristu komentārus.

20.May 04:54 SELL Studentu spēlēs aizvadītas orientēšanās sacensības

Nedēļas izskaņā, 19. un 20. maijā, SELL Student Games 2017 ietvaros aizvadītas sacensības orientēšanās sportā. Vidējā distancē uzvaru starp studentēm izcīnīja Sandra Grosberga, starp studentiem Alvis Reinsons, bet sprintā starp studentēm uzvarēja Vilija Revaite no Lietuvas, bet starp studentiem - Valters Āboliņš.

18.May 04:44 SELL Student Games 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija shared SELL Student Games 2017's post.

Laikā no 19. līdz 21. maijam Rīgā notiks 33. SELL Studentu sporta spēles, kur starp 15 sporta veidiem pārstāvēta tiks arī orientēšanās. SELL Student Games 2017 lapā iespējams iepazīties gan ar orientēšanās, gan pārējo sacensību norisi! SELL Studentu sporta spēlēm ir teju 100 gadus sena vēsture, kas gadu no gada vieno studentus no visas Baltijas, Eiropas un pasaules. Spēļu nosaukums atvasināts no četru rīkotājvalstu nosaukumu pirmajiem burtiem (Suomi, Eesti, Latvija, Lietuva). Latvija spēles pēdējoreiz rīkoja 2013. gadā.

18.May 12:33 "Kāpa" šogad piedāvās ekskluzīvu orientēšanās apvidu Daugavas lokos

Laiks skrien vēja spārniem, tāpēc jau laicīgi (t.i. tagad) jādomā par dalību Baltijas populārākajās orientēšanās sacensībās Kapa3days! Šogad sacensības notiks burvīgā apvidū - Krāslavas novada dabas parkā “Daugavas loki” -, kur gan orientieristus, gan līdzjutējus priecēs Daugavas loku neskartās dabas skaistums. Atgādinām, ka līdz 25. maijam iespējams reģistrēties par zemāku dalības maksu!

16.May 10:23 Vidzemes televīzija

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Vidzemes televīzija's video.

Latvijas čempionāts garajā distancē arī Vidzemes televīzija ēterā!

15.May 09:56 Atbalstīs divu jauno orientieristu startus WRE sprinta sacensībās

Noslēdzies atbalsta konkurss, kura ietvaros divi jaunie orientieristi, kuri dzimuši 1997. gadā vai jaunāki, saņems finansiālo atbalstu startam kādā no 2017. gada WRE sprinta distancēm. Finansiālo atbalstu šosezon iegūs Endijs Titomers un Elizabete Blūmentāle, ziņo junioru treneris Valters Āboliņš.

15.May 03:30 Straume LMT: Latvijas orientēšanās čempionāts garajā distancē

Skaties video ierakstu no 2017. gada Latvijas orientēšanās čempionāta garajā distancē, kas 14. maijā aizvadīts Alūksnes novada Veclaicenes pagastā!

14.May 09:56 Sadalīti čempionu tituli garajā distancē; elitē uzvar Pauliņš un Grosberga

“Trīs zelti trijās distancēs bija manos kvēlākajos plānos. Prieks, ka to izdevās izdarīt un pilnībā parādīt savu potenciālu. Turklāt distance bija kā konfekte – izbaudīju katru soli. Tā galvenokārt bija fiziski smaga ar daudz ceļu variantiem, tāpēc bija svarīgi distances sākumā saglabāt vēsu galu un izvēlēties ātrākos variantus,” tā Latvijas čempionāta garajā distancē uzvarētājs vīru elites grupā Artūrs Pauliņš, vēl piebilstot, ka distance esot bijusi organizatora Viļņa Veļķera meistardarbs.

14.May 06:42 Latvijas čempionāts garajā distancē

Latvijas Orientēšanās Federācija added 24 new photos to the album: Latvijas čempionāts garajā distancē.

Šodien aizvadīts jau otrais Latvijas čempionāts šosezon. Dalībnieki sacentās garajā distancē, ko dēvē par orientēšanās sporta klasiku. Uzvaras laurus elites grupās izcīnīja Sandra Grosberga un Artūrs Pauliņš. Jāatzīmē, ka Artūram šis ir jau trešais Latvijas čempiona tituls šosezon - aizvadītajā nedēļā viņš uzvarēja arī Latvijas čempionātā orientēšanās sprintā un sprinta stafetē. Vēlreiz sekot līdzi dalībnieku GPS un iepazīties ar visiem sacensību rezultātiem iespējams sacensību mājas lapā: http://lc.lof.lv/2017/gara/ Foto autors: Ojārs Millers, PhotoMiller sports

12.May 11:36 Vispasaules orientēšanās diena - 2017. gada 24. maijā

Vai atkal ļausim igauņiem un lietuviešiem būt mums priekšā? No trim Baltijas valstīm Latvija līdz šim ir kūtrākā, piesakot sacensības World Orienteering Day pasākumiem. No Latvijas pieteiktas vien četras sacensības, kamēr Lietuvā astoņas, bet Igaunijā jau 15. Klubi, esiet aktīvi! Vispasaules orientēšanās diena - jau pēc mazāk nekā divām nedēļām, trešdien, 24. maijā!

10.May 09:25 saite

Sprints ir orientēšanās sporta dinamiskākā disciplīna, bet sprinta stafete - neparedzamākā. To pierādīja Latvijas čempionāts orientēšanās sprinta stafetē aizvadītās nedēļas nogalē Liepajas Piejūras Parks teritorijā. Video autors: Edgars Sparans Films

09.May 03:31 Latvijas čempionāts garajā distancē vedīs uz Alūksnes pusi

Apvidu Latvijas čempionāta garajā distancē norisei Vilnis Veļķeris izraudzījies jau pērnā gada vasaras nogalē ar mērķi Latvijas sportistus sagatavot šovasar gaidāmā Pasaules čempionāta garajai distancei. "Esam vienā augstienē, kur ietilpst arī Pasaules čempionāta garās distances apvidus ap Reugi Igaunijā. Mans mērķis bija izveidot maksimāli līdzīgas sacensības tām, kas gaidāmas Igaunijā, lai to izmēģināt var gan pašu sportisti, gan uz šejieni konkurēt ar viņiem un izcīnīt Pasaules ranga punktus brauktu arī orientieristi no ārzemēm. Cerams, man tas izdosies," uz gaidāmajām sacensībām pozitīvi raugās V. Veļķeris.

08.May 09:36 Latvijas jaunie orientieristi aizvadījuši Pasaules skolēnu čempionātu

Laikā no 22. līdz 28. aprīlim Itālijā, Sicīlijā, notika Pasaules Skolēnu čempionāts orientēšanās sportā (WSOC, World School Orienteering Championships). Tajā piedalījās kopumā 27 valstis un 806 skolas vecuma orientieristi, viņu vidū arī 37 Latvijas pārstāvji. Jāatzīmē, ka Latvija bija viena no retajām valstīm, kas tika pārstāvēta visās iespējamajās grupās.

08.May 10:42 Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā Jāņa Tamuža acīm

Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā no vīru elites skatu punkta. Galvenais varonis - 5. vietas ieguvējs Jānis Tamužs.

08.May 07:50 saite

Viens no Liepājas Orientēšanās nedēļa lielākajiem piedzīvojumiem - telpu orientēšanās sacensības Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber aizvadītas godam. Kā liecina rezultāti, stāsti par sarežģīto ēkas plānojumu nav bijuši tikai leģenda - koncertzāles plānojums bija ciets rieksts pat pieredzējušākajiem orientieristiem. Rezultāti un kartes: www.telpuorientesanas.lv Video autors: Edgars Sparans Films

08.May 04:29 Ozons

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Ozons's video.

Latvijas čempionāta sprinta stafetē rezultātu analīze no bronzas medaļas ieguvējiem Ozons: http://ej.uz/kasadalijamedalas

07.May 08:17 saite

Īsu pamācību, kā kļūt par sprinta stafetes čempioniem orientēšanās sportā, sniedz Artūrs Pauliņš, Artjoms Rekunenko un Agnija Caune!

07.May 08:33 Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta stafetēs

Latvijas Orientēšanās Federācija added 29 new photos to the album: Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta stafetēs — with Jolanta Bura and 2 others at Liepajas Piejūras Parks.

Bildes no Latvijas čempionāta orientēšanās sporta sprinta stafetē! Iespēja vēlreiz sekot dalībniekiem ar GPS palīdzību un rezultāti - Latvijas čempionāta mājas lapā: http://lc.lof.lv/ Foto autors: Ojārs Millers, PhotoMiller sports

07.May 02:51 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās Federācija with Agnija Caune and Artūrs Pauliņš.

Par Latvijas čempioniem sprinta stafetēs kļuvuši Azimuts OK-Sm BJSS, kur komandas sastāvā Artjoms Rekunenko, Artūrs Pauliņš un Agnija Caune! Apsveicam!

07.May 11:33 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 3 new photos.

Tikko distancē devušies Latvijas čempionāta jauktajā sprinta stafetē dalībnieki! Live rezultātiem un dalībnieku GPS var sekot līdzi Latvijas čempionāta mājas lapā: http://lc.lof.lv

07.May 10:36 Telpu Orientēšanās

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's album.

Bildes no Telpu Orientēšanās sacensībām Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber!

07.May 06:36 Latvijas orientēšanās čempionāts sprintā

Latvijas Orientēšanās Federācija added 75 new photos to the album: Latvijas orientēšanās čempionāts sprintā — at Liepajas Piejūras Parks.

2017. gada 6. maijs.

08.04.2017

In April orienteering season in Latvia traditionally starts with Kurzemes Pavasaris two day competitions. This year's WRE took place in Talsi area on the 8th and 9th of April where the terrain is very similar to World Orienteering Championships 2017 in Estonia. The race was won by Emma Johansson from Sweden and Haavard Haga from Norway in Elite categories.

10.08.2016

World University Orienteering Championship took place in Hungary, Miskolc. Students from 34 countries raced five consecutive days from 31st of July until 4th of August. Latvia was represented by Sandra Grosberga, Laura Leiboma, Madara Brice, Elīna Svilpe, Artūrs Pauliņš, Andris Jubelis, Dāvis Dišlers, Artjoms Rekuņenko un Alvis Reinsons. The best result was achieved by Sandra Grosberga who finished 9th in middle distance.

08.08.2016

On the past weekend 10th stage of Latvia cup took place near Svente, Daugavpils. Summer Challenge gathered 180 participants and victories in elite classes went to Svajunas Pajaujis (Lithuania) and Irina Yurok (Belarus).

02.08.2016

On the last week of July after a summer break Latvian orienteering season restarted with two day Latvian Cup competitions "Sigulda Cup" which gathered 300 participants. The fastest in elite classes were Irita Puķīte and Guntis Māliņš, both representing orienteering club "Kāpa".

23.07.2016

Exactly one month to go for the World Championships in Strömstad, Sweden and it is now clear who will represent Latvia there.

(4)
04.11.2015

In November and December 2015 in the premises of three universities in Riga there will be an indoor orienteering race series consisting of five stages. The name of the series will be the "Latvian Indoor Orienteering League".

 

 
22.10.2015

During the latest Latvian Orienteering Federation (LOF) board meeting Jānis Lazdāns was appointed as the director for World Orienteering Championships (WOC) 2018. "I am eager to put my knowledge and experience to work with a goal of organizing the best WOC there has ever been! And, you know, I am certain that we will succeed!" Says the new WOC director.

12.10.2015

On 10 October the final races of this year's World Military Championships took place in Korea. The Latvian women's relay team (Elīna Kārkliņa, Aija Skrastiņa and Laura Vīķe) completed a very successful trip by reaching the silver medal position. The men's team achieved the 13th place.

 

08.10.2015

This morning Laura Vīķe won the bronze medal at the long-distance race in the World Military Orienteering Championships in the South Korea. Latvian women's team won the silver medal in the team event. Excellent results were also achieved by Aija Skrastiņa and Andris Jubelis, who both finished fifth.

(5)

0.1071891784668