Home ◪ Latvian Orienteering Federation

24.april /
LoginLoginLogin

Other competitions: Upcoming Events

22.04-23.04.San Gimignano
29.04-30.04.Gothenburg
29.04.Usmas, Ugāles, Spāres apkaime
05.05.Koncertzāle "Lielais dzintars"
05.05-07.05.Viļņa
19.05-20.05.Baloži, Rīga
24.05-28.05.Turku

Facebook

24.Apr 02:00 Vispasaules orientēšanās diena - 24. maijā

Vēl atlicis tikai mēnesis līdz World Orienteering Day jeb Vispasaules orientēšanās dienai, kad skolas, orientēšanās klubi un valstis visā pasaulē aicinātas vienlaicīgi 24 stundu laikā doties distancē un pierādīt orientēšanās sporta masveidību! Ja tavs klubs vēl nav pieteicis savas sacensības šīs dienas ietvaros, to vēl var un vajag paspēt: http://worldorienteeringday.com/index.php/auth Kopā varam pārspēt pagājušā gada rekordu - 3000 dalībniekus - un pierādīt citām pasaules valstīm, ka nākamā gada Pasaules čempionāta rīkotājvalsts ir orientēšanās sporta lielvalsts!

23.Apr 07:14 Iespaidīgā cīņā "Rīgas kausos" uzvar Rekuņenko un Grosberga

"Uz 10. kontrolpunktu ar Artūru aizgājām galīgi nevirzienā, kas ļāva pārņemt vadību Mārtiņam. Redzot tālumā, kā viņš atzīmējas kontrolpunktā, principā zināju, ka tikai brīnums ļaus viņu noķert, un, kā izrādījās, šis brīnums arī notika, jo Mārtiņš pieļāva kļūdu, un tas man ļāva ieraudzīt viņa muguru. Līdz TV etapam jau biju ticis viņam klāt un likās, ka viss izšķirsies finiša spurtā, taču no Mārtiņa puses sekoja "dāvana", jo viņš nepamanīja 23. kontrolpunktu, un es izvirzījos vadībā. Pēdējos trīs kontrolpunktus paņēmu uzmanīgi un finišā varēju izbaudīt kaut ko līdz šim nepieredzētu tik augsta mēroga sacensībās," tā Artjoms Rekunenko pēc finiša.

23.Apr 07:18 Rīgas kausi: 2. diena

Latvijas Orientēšanās Federācija added 34 new photos to the album: Rīgas kausi: 2. diena — in Vecāķi, Latvia.

Foto no "Rīgas kausu" otrās dienas sacensībām! Apsveicam uzvarētājus visās grupās un vēlreiz sakām paldies par nervus kutinošajām cīņām! Līdzjutēji nebija vienaldzīgi ne uz vietas Vecāķos, ne aiz ekrāniem, skatoties cīņas tiešajā ēterā Latvijas Mobilais Telefons lietotnē Straume! ME21 1. Artjoms Rekunenkoo 2. Martins Sirmais 3. Artūrs Pauliņš WE21 1. Sandra Grosberga 2. Aija Skrastina 3. Inga Dambe Visi sacensību rezultāti: www.magnets.lv. Foto autors: PhotoMiller sports

23.Apr 02:28 Rīgas kausi: M21E TOP3 GPS sekošana

Šodienas iespaidīgās milžu cīņas "Rīgas kausu" ietvaros! GPS sekošanā iespējams atskatīties, kā par spīti neveiksmīgajam distances sākumam noslēgumā Artjoms Rekunenko vīru elites grupā tomēr spēja finišēt pirmais! Apsveicam arī sieviešu elites uzvarētāju Sandra Grosberga!

23.Apr 08:52 Latvijas Orientēšanās Federācija

Latvijas Orientēšanās Federācija shared their post.

Pieteikšanās Latvijas čempionātam sprintā un sprinta stafetē Liepājā - līdz 30. aprīļa 23:59. Vairāk: www.lc.lof.lv

22.Apr 08:17 Rīgas kausi: 1. diena

Latvijas Orientēšanās Federācija added 41 new photos to the album: Rīgas kausi: 1. diena — in Vecāķi, Latvia.

Pirmie foto no "Rīgas kausu" pirmās dienas Vecāķos! Apsveicam Pasaules ranga dienas uzvarētājus: ME21 1. Artūrs Pauliņš (29:49) 2. Artjoms Rekunenko (30:15) 3. Sergey Dobrynin (31:57) WE21 1. Sandra Grosberga (30:45) 2. Laura Vike (32:40) 3. Inga Dambe (32:46) Visi sacensību rezultāti: www.magnets.lv Foto autors: PhotoMiller sports

22.Apr 01:41 Latvijas skolēni dodas uz Pasaules skolēnu orientēšanās čempionātu

Šodien Latvijas jaunie orientieristi mēro ceļu uz Palermo Itālijā, kur no 22. līdz 28. aprīlim notiks Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā. Kaut cīņas nebūs vieglas, Latvijas delegācijas sastāvs šī gada Pasaules skolēnu čempionātā ir konkurētspējīgs, tāpēc visai pamatoti varam viņus gaidīt atgriežamies mājās ar izcīnītām medaļām. Jaunieši, mēs turēsim par jums īkšķus!

22.Apr 11:00 saite

Tu domā, ka pazīsti Liepāju? Mēs domājam, tu maldies. Izmēģini spēkus Liepājas Orientēšanās nedēļa ietvaros un pierādi, ka Liepājā orientējies labāk par citiem!

21.Apr 10:01 saite

Atskatoties uz aizvadīto Latvijas Skolu orientēšanās kausu, jāsaka, ka tajā bija sapulcējušies tikai pašas aktīvākās skolas un tikai paši spēcīgākie un apņēmīgākie skolēni no visas Latvijas! Paldies jums, ka tādi esat un piedalījāties! Četros posmos aizvadītas interesantas (citam smagas, citam vieglas) cīņas par Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā! Vēlreiz ar iegūto titulu sveicam Siguldas Valsts ģimnāzija un gaidām ziņas, kā tiek izmantota iegūtā balva! Bet te - Edgars Sparans Films sagatavotais finālposma atskats, kurā arī iespaidīgie skati uz brīnišķīgo Jelgavas pilsēta un orientēšanās labirintu no putna lidojuma! Gaidīsim jūs Skolu orientēšanās kausā arī nākamgad!

20.Apr 03:06 Lieldienu balva: Anthony Udris

Tā ''Lieldienu balva'' sprints izskatījās no orientierista skatupunkta. Iesakām apskatīt ar citus interesantus Anthony Udris orientēšanās video: https://www.youtube.com/channel/UCpqSSLm6cpKFkQ14hCirXWg

20.Apr 11:10 ◪ Latvijas Kauss - Latvijas Orientēšanās federācija

Nezini, kur brīvdienās orientēties? Iespējas vienmēr vari atrast Latvijas Orientēšanās federācijas pasākumu kalendārā: http://lof.lv/os-kalendars Tuvākie Latvijas Kausa pasākumi: 22. - 23. aprīlis ''Rīgas kausi'' Vecāķos 1. maijs ''Daugavas kauss'' stafešu sacensības Ogres novadā 4. maijs ''OK Arona kauss'' Madonas novadā 5. maijs Telpu orientēšanās koncertzālē "Liepājas dzintars" 6. maijs Latvijas čempionāts sprintā Liepājā

20.Apr 08:32 World Orienteering Championships 2017. Tartu - Estonia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared World Orienteering Championships 2017. Tartu - Estonia's post.

Ko teiktu par iespēju kļūt par brīvprātīgo šī gada Pasaules čempionātā orientēšanās sportā Igaunijā? Par pieredzējušiem palīgiem ļoti priecāsimies arī 2018. gadā, kad Pasaules čempionāts norisināsies pie mums - Latvijā!

19.Apr 07:38 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 8 new photos — with Laura Berke and 5 others.

Sveicam visus spēcīgākos Latvijas Skolu orientēšanās kausa dalībniekus visās vecuma grupās! Vairāk par pēdējā posma norisi: http://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=2781&t=Siguldas-Valsts-gimnazija---Vislatvijas-labaka-skola-orientesanas-sporta

19.Apr 04:07 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās Federācija with Magda Cigle.

Beidzot uzvarētāji noskaidroti! Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā un galveno balvu - SPORTident atzīmēšanās komplektu skolai - šodien Jelgavā izcīnījuši Siguldas Valsts ģimnāzija skolēni, iegūstot 2938 punktus. Otrajā vietā pagājušā gada uzvarētāji - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ar 2909 punktiem, bet trešajā vietā - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, izcīnot 2856 punktus! Apsveicam!

18.Apr 01:11 Kļūsti par Latvijas WOC2018 vēstnesi! - pasūtījums Nr. 5

Piedāvājam iegādāties īpašos WOC2018 kreklus un kļūt par čempionāta vēstnešiem! Dodoties skriet uz Zviedriju, Somiju, Šveici, Igauniju vai jebkuru citu valsti, uzvelc šo kreklu un esi WOC2018 vēstnesis pasaulē! Pieejami brīvā laika un orientēšanās meža krekli. Pasūtījumi tiek pieņemti līdz 27. aprīlim.

18.Apr 10:39 Pavasaris turpinās ar "Rīgas kausiem" Vecāķos

"Rīgas kausos" laipni gaidīts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents. Dalībnieki varēs startēt sev atbilstošā vecuma un sportiskās sagatavotības grupā, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm. Sacensību programma: 22.04. plkst. 14.00 starts vidējā distancē (WRE); 23.04. plkst. 11.00 starts vidējā distancē, iedzīšana MW21E. Vairāk: http://magnets.lv/

17.Apr 05:15 Sarkandaugavā izcīnīta ''Lieldienu balva''

Otro Lieldienu rīts ''Lieldienu balvas'' dalībniekiem sagādāja īpašu pārsteigumu - sniegu -, kas mazliet apgrūtināja distances veikšanu un ko saule nespēja Sarkandaugavas ielās nokausēt līdz pat sacensību noslēgumam pēcpusdienā. Spītējot laikapstākļiem, Lieldienu balvas tomēr ir sadalītas! Sacensību uzvarētāji elites grupās - Artūrs Pauliņš un Elizabete Blumentale. Rakstā varēsiet atrast arī elites grupu distanču kartes.

17.Apr 04:28 Lieldienu balva 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija added 72 new photos to the album: Lieldienu balva 2017 — with Zanda Stabiņa and Agnija Caune.

Šodien Reģionālajā Sporta centrā Sarkaundaugavā tika sadalīta "Lieldienu balva" Latvijas Sprinta kausa trešajā posmā! Rezultāti elites grupās: ME 1. vieta. Artūrs Pauliņš (Azimuts OK-Sm BJSS) (13:34) 2. vieta. Artjoms Rekuņenko (Azimuts OK-Sm BJSS) (14:16) 3. vieta. Andris Kivlenieks (Ogre OK/SC) (14:27) WE 1. vieta. Elizabete Blūmentāle (Ozons/RSP) (15:24) 2. vieta. Gabija Razaityte (Igtisa) (15:43) 3. vieta. Elif Gokce Avci (Oklubali SK) (15:57) Visi rezultāti: http://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=en&comp=12302

16.Apr 08:08 “Ziemeļu divdienās” uzvar Tamužs un Grosberga

Aizvadīts jau otrais Latvijas kausa orientēšanās sportā posms - "Ziemeļu divdienas"! Dalībniekus apsveicam ar izturību, vēlam priecīgas, siltas un saulainas Lieldienas, bet dubultsveicieni Jānis Tamužs ar pirmo, bet Sandra Grosberga ar otro uzvaru šī gada Latvijas Kausa izcīņā! Ar visiem rezultātiem iespējams iepazīties sacensību mājas lapā: www.kapaok.lv Rakstā - uzvarētāju komentāri un abu dienu elites grupu kartes.

14.Apr 09:00 Magnets.lv: Rīgas kausi, Rīga, Vecāķi

Viens no orientēšanās sezonas lielākajiem un gaidītākajiem notikumiem Latvijā – Rīgas kausi - jau 22. un 23. aprīlī! 15 valstis, 800 dalībnieki un neaizmirstams orientēšanās sacensību azarts - to nedrīkst laist garām! Pieteikties sacensībām vēl var paspēt līdz pirmdienai, 17. aprīlim. Pēc 17. aprīļa pieteikšanās tikai uz vakantajām vietām, turklāt 50% dārgāk. Vairāk:

12.Apr 11:45 Latvijas Skolu orientēšanās kauss: 3. posms

Latvijas Orientēšanās Federācija added 207 new photos to the album: Latvijas Skolu orientēšanās kauss: 3. posms — at Ezernieki.

Esam aizvadījuši trīs emocijām bagātus Skolu orientēšanās kausa posmus, apceļojot Latvijas novadus! Esam tikušies Rīgā, Tērvetē un Lubānā, vēl atlicis pēdējais posms - Jelgavā, kur notiks gan pēdējais kvalifikācijas posms, gan pusfināls un fināls, kurā vienkopus tiksies labākie no visiem kvalifikācijas (jeb reģionālajiem) posmiem. Atgādinām, ka katras grupas reģionālo posmu pirmās un otrās vietas ieguvēji automātiski kvalificējas Latvijas skolu kausa noslēguma posma pusfinālam, taču arī šos skolēnus skolotāji nedrīkst aizmirst reģistrēt dalībai posmā sacensību mājas lapā līdz sestdienas pusnaktij: www.skolukauss.lof.lv.

12.Apr 10:51 Jēkabpils Valsts ģimnāzija - Vidzemes-Latgales labākā skola orientēšanās sportā

Trešdien, 12. aprīlī, Latvijas Valsts mežu atpūtas centrā Ezernieki Lubānas novadā, aizvadīts Latvijas Skolu orientēšanās kausa trešais, Vidzemes-Latgales posms. Par absolūtu līderi 22 skolu kopvērtējumā, izcīnot maksimālo punktu skaitu, kļuva Jēkabpils Valsts Ģimnāzija skolēni.

12.Apr 11:10 Lieldienas jāsvin Rīgā ar sprintu ''Lieldienu balva''

Otrajās Lieldienās, 17. aprīlī, Rīgā, Sarkandaugavā, notiks tradicionālās Rīgas pilsētas orientēšanās sacensības ''Lieldienu balva''. Šis sacensībām būs jau 15. norises gads, un kā apliecinājums augstajai kvalitātei tām šogad pirmoreiz piešķirts Starptautiskās Orientēšanās federācijas (IOF) pasaules ranga sacensību (WRE) statuss.

11.Apr 10:49 Latvijas kausa izcīņa turpināsies ar ''Ziemeļu divdienām''

Ņemot vērā iepriekš neplānotas militārās mācības Ādažu poligonā, ''Ziemeļu divdienu'' pirmās dienas sacensību centrs ir pārcelts no franču kurgāna uz citu vietu. Būs mazliet mazāk "tuksnešainā" poligona apvidus, nekā bija plānots, bet par to - rakstā. Atgādinām, ka ''Ziemeļu divdienām'' un ''Ziemeļu sprintam'' Zvejniekciemā vēl var paspēt pieteikties līdz 11. aprīļa pusnaktij.

10.Apr 11:26 ''Kurzemes pavasara'' garā distance GPS

Ikvienam iespēja iejusties vīru elites dalībnieka ādā, sekojot līderu ceļu variantu izvēlei Kurzemes Pavasaris garās distances otrajā pusē. Kā redzams - variantu bija daudz!

08.04.2017

In April orienteering season in Latvia traditionally starts with Kurzemes Pavasaris two day competitions. This year's WRE took place in Talsi area on the 8th and 9th of April where the terrain is very similar to World Orienteering Championships 2017 in Estonia. The race was won by Emma Johansson from Sweden and Haavard Haga from Norway in Elite categories.

10.08.2016

World University Orienteering Championship took place in Hungary, Miskolc. Students from 34 countries raced five consecutive days from 31st of July until 4th of August. Latvia was represented by Sandra Grosberga, Laura Leiboma, Madara Brice, Elīna Svilpe, Artūrs Pauliņš, Andris Jubelis, Dāvis Dišlers, Artjoms Rekuņenko un Alvis Reinsons. The best result was achieved by Sandra Grosberga who finished 9th in middle distance.

08.08.2016

On the past weekend 10th stage of Latvia cup took place near Svente, Daugavpils. Summer Challenge gathered 180 participants and victories in elite classes went to Svajunas Pajaujis (Lithuania) and Irina Yurok (Belarus).

02.08.2016

On the last week of July after a summer break Latvian orienteering season restarted with two day Latvian Cup competitions "Sigulda Cup" which gathered 300 participants. The fastest in elite classes were Irita Puķīte and Guntis Māliņš, both representing orienteering club "Kāpa".

23.07.2016

Exactly one month to go for the World Championships in Strömstad, Sweden and it is now clear who will represent Latvia there.

(4)
04.11.2015

In November and December 2015 in the premises of three universities in Riga there will be an indoor orienteering race series consisting of five stages. The name of the series will be the "Latvian Indoor Orienteering League".

 

 
22.10.2015

During the latest Latvian Orienteering Federation (LOF) board meeting Jānis Lazdāns was appointed as the director for World Orienteering Championships (WOC) 2018. "I am eager to put my knowledge and experience to work with a goal of organizing the best WOC there has ever been! And, you know, I am certain that we will succeed!" Says the new WOC director.

12.10.2015

On 10 October the final races of this year's World Military Championships took place in Korea. The Latvian women's relay team (Elīna Kārkliņa, Aija Skrastiņa and Laura Vīķe) completed a very successful trip by reaching the silver medal position. The men's team achieved the 13th place.

 

08.10.2015

This morning Laura Vīķe won the bronze medal at the long-distance race in the World Military Orienteering Championships in the South Korea. Latvian women's team won the silver medal in the team event. Excellent results were also achieved by Aija Skrastiņa and Andris Jubelis, who both finished fifth.

(5)

0.12192988395691