Home ◪ Latvian Orienteering Federation

17.august /
LoginLoginLogin

Serials : 17.08-19.08

Thursday 17.08
Valmieras Magnēts-18

Latvian Cup: Upcoming Events

26.08-27.08.Ozolkalns, Cēsu nov.
LC
16.09-17.09.Jaunā Forštate, Daugavpils
LCh LC

Other competitions: Upcoming Events

18.08-19.08.Mamonova, Andzeļu pagasts, Dagdas novads
19.08-20.08.Rīga
piedzīvojumu sacensības
25.08-27.08.Cēsis
03.09.Tērvete
stafete
09.09.Talsi
piedzīvojumu sacensības
16.09.Lilastes Ezera Z, Dvēseļu kalni
stafete
17.09.Smiltenes novads

Facebook

15.Aug 04:50

Nosaukts Latvijas pieaugušo izlases sastāvs Pasaules kausa orientēšanās sportā trešajam posmam (Orienteering World Cup 2017 Latvia), kas laikā no 24. līdz 27. augustam notiks Cēsu apkārtnē.

14.Aug 10:11

Latvijas Orientēšanās Federācija added an event.

9. un 10. septembrī Līgatnes novadā noskaidrosim Latvijas čempionus vidējā distancē un stafetē! Sestdien plkst. 13 meistarsacīkstes sāksies vidējā distancē, bet svētdien plkst. 11 starts tiks dots dinamiskākajai un skatītājiem interesantākajai orientēšanās disciplīnai - orientēšanās stafetēm. Piedalīties aicināts ikviens, jo distances būs piemērotas gan orientēšanās meistariem, gan iesācējiem! Plašāka informācija: http://lc.lof.lv/

14.Aug 03:42

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering World Cup 2017 Latvia's post.

❗️Šodien ir pēdējā iespēja par dalību orientēšanās sacensībās Cēsu OPEN maksāt lētāk! Cēsu OPEN ir ne tikai Latvijas Kausa izcīņas 12. posms, bet arī unikāla iespēja tepat Latvijā startēt starptautiskās sacensībās - Cēsu OPEN ir arī Pasaules kausa posma Latvijā skatītāju mačs. Reģistrācija, izmantojot LOF pieteikšanās sistēmu: http://lof.lv/op/index.php?lng=lv Vairāk informācijas: http://wcup2017.lv/Cesis-OPEN/

13.Aug 07:48

Latvijas Orientēšanās Federācija added 28 new photos to the album: Valmieras čempionāts — with Sandra Grosberga.

Ar 400 zaļā stadiona cienītāju dalību šodien noslēdzies Valmieras čempionāts orientēšanās sportā! Par gana interesantām bildēm parūpējās PhotoMiller sports! Spēcīgākajās elites grupās uzvaras izcīnīja Sandra Grosberga un Edgars Bertuks, bet visi rezultāti pieejami šeit: http://ej.uz/Valmieras_cempionats

08.Aug 09:22

Sacensības nozīmīgas būs arī Latvijas izlases sportistiem, jo pēc vidējās distances tiks pieņemts galējais lēmums par komandas sastāvu Latvijā notiekošā Pasaules kausa orientēšanās sportā posmā. Kā norāda Latvijas izlases galvenais treneris Jari Ikaheimonens, abas sacensības notiks līdzīgā apvidū, tāpēc labi būs iespējams spriest par katra sportista individuālo sagatavotību.

07.Aug 09:12

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering World Cup 2017 Latvia's post.

Kā nākamā gada Pasaules čempionāta priekšvēstnesis, šomēnes Latvijā notiks Pasaules kauss orientēšanās sportā. Šajās starptautiskajās sacensībās, kas notiks Cēsu apkārtnē, piedalīsies 300 atlēti no 27 pasaules valstīm. Lai veiksmīgi sacensības noorganizētu, bez brīvprātīgo palīdzētgribošās rokas neiztikt! Ja gribi būt daļa no Pasaules kausa organizatoru komandas, lūdzu, aizpildi šo anketu 👇 , un mēs drīzumā sazināsimies!

07.Aug 03:30

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Valmieras Magnēts's post.

Pēdējā diena, lai pieteiktos Valmieras čempionātam, ir ŠODIEN❗️ Nenokavē vienas no sezonas gaidītākajām sacensībām, kas 12. un 13. augustā notiks Kocēnu novadā.

07.Aug 03:54

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's post.

Esam iedvesmojuši Tasmānijas orientēšanās sporta entuziastus kalendārā iekļaut vairāk orientēšanās sacensības telpās.

07.Aug 09:15

Šajā vietnē iespējams apskatīt dažādu sacensību kartes un, kas pats interesantākais, iezīmēt arī savus izvēlētos ceļus, lai pēcāk tos salīdzinātu ar citiem: http://izskreju.mezu.lv/rg2/ Aicinām izmantot iespēju un bagātināt datu bāzi! Starp citu, vietnē iespējams apskatīt arī nedēļas nogalē notikušā Siguldas kausa 2017 visu grupu distances.

06.Aug 10:48

Latvijas Orientēšanās Federācija added 22 new photos to the album: Siguldas Kauss 2017 — with Laura Berke and 3 others in More, Latvia.

Orientēšanās sacensības "Siguldas Kauss 2017" dalībnieki raksturoja kā ļoti interesantas un aizraujošas, turklāt īpaša odziņa bija otrās dienas garais etaps ar vismaz trim četriem ceļu variantiem, kas pamatīgi izaicināja sportistu erudīciju un veiklību. Šeit - daži foto no sacensībām. Intervijas ar elites grupu uzvarētājiem un sacensību organizatoriem: http://ej.uz/Siguldas_Kauss2017 Foto autors - PhotoMiller sports

06.Aug 09:48

Latvijas Orientēšanās Federācija added 4 new photos.

Tie, kuri nebija Siguldas kausā, var ieskatīties elites grupu distanču kartēs. Rezultāti sieviešu elites grupā kopvērtējumā: 1. vieta - Irita Puķīte (2:11:04) 2. vieta - Līga Ārniece (2:16:38; +05:34) 3. vieta - Kaisa Sandera (2:51:56; + 40:52) TOP3 rezultāti vīriešu elites grupā kopvērtējumā: 1. vieta - Dāvis Dišlers (2:18:46) 2. vieta - Andris Jubelis (2:23:24; +04:38) 3. vieta - Kristo Heimans (2:29:18; +10:32) Visi rezultāti: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_Live2

06.Aug 12:48

Latvijas kausa orientēšanās sportā desmitā posma - Siguldas Kauss 2017 - sacensību otrā diena ir sākusies. Šodien dalībnieki mērosies spēkos garajā distancē, kas vīru elitei sasniegs teju 14 km, bet sieviešu - 8,2 km. Atgādinām, ka šīs dienas rezultāti noteiks sacensību uzvarētājus kopvērtējumā. Vēlam visiem izturību! Dalībnieku starta protokols: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_SP Dalībnieku rezultātiem līdzi var sekot: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_Live2 Vairāk informācijas par sacensībām: https://siguldastakas.com

05.Aug 02:46

Morē (Akenstakā) pirms neilga brīža dots starts Latvijas kausa orientēšanās sportā sezonas desmitajam posmam - Siguldas kauss 2017. Šodien dienaskārtībā - vidējā distance. Starta protokols: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_SP Live rezultāti: http://ej.uz/Siguldas_Kauss_Live1 Vairāk informācijas par sacensībām: https://siguldastakas.com

04.Aug 09:00

#teirdarbs orientēšanās sporta trenerim! Saldus Sporta skola meklē treneri, kurš varētu organizēt un vadīt treniņu procesu jaunajiem orientieristiem - gan tiem, kuri ar orientēšanās sportu iepazīstas pirmoreiz, gan tiem, kuri jau ar pieredzi un Latvijas čempionu medaļām! Jaunajam trenerim solām lielu atsaucību un atbalstu ne tikai no Saldus Sporta skolas, bet arī no Saldus novada pašvaldības, Latvijas Orientēšanās federācijas un orientēšanās kluba "Saldus"! Vairāk informācijas pie Guntara Kikuča (mob. 29235458)

02.Aug 01:38

Nedēļas nogalē Siguldas maratona klubs/Siguldas takas piekto reizi organizēs divu dienu orientēšanās sacensības Siguldas kauss 2017. Arī šogad orientēšanās sporta cienītājiem sagatavots jauns apvidus ar jauniem izaicinājumiem.

02.Aug 10:25

“Ir sajūta, ka kopā ar Jāni Tamužu un pārējiem palīgiem atkal izdevās pacelt nometnes latiņu nedaudz augstāk, kas arī bija mērķis un dod lielu gandarījuma sajūtu. Nometnes treniņiem bijām izvēlējušies samērā skarbus apvidus, ko atzinīgi novērtēja nometnes dalībnieki.Gan nometnes dalībnieki, gan arī pats vēlos, lai nometne kļūtu garāka un nākamajos gados mēs varētu patrenēties kopā vismaz nedēļu. Noteikti centīšos meklēt risinājumu šadas ieceres īstenošanai," tā nometnes rīkotājs Edgars Bertuks.

02.Aug 10:18

Par spīti tam, ka teju visiem dalībniekiem šī bija pirmā iepazīšanās ar orientēšanās sportu, daļa jau tā aizrāvušies, ka šajā nedēļas nogalē startēs desmitajā Latvijas kausa orientēšanās sportā posmā - Siguldas Kauss 2017.

01.Aug 02:38

Par Azimuta trīsdienām šodien raksta arī Laikraksts "Ziemeļlatvija" ziemellatvija.lv. Labi raksturot sacensību apvidu izdevies Agnijai Caunei: "Šādā apvidū ir grūti attīstīt lielu ātrumu, taču maksimāli jākoncentrējas uz kartes lasīšanu, jo ātri un viegli šajā mežā varēja pazust. Man pašai patika visu trīs dienu izvēlētie apvidi, jo pirmajā dienā varēja kārtīgi izskrieties un nedaudz mazāk koncentrēties uz orientēšanos, taču otrajā un trešajā dienā bija kārtīgi un precīzi jāorientējas. Man patīk sevi izaicināt šādā mežā, koncentrēties, neapmaldīties un izvēlēties pareizos ceļu variantus uz punktu".

01.Aug 11:00

Latvijas Orientēšanās Federācija added 221 new photos to the album: Azimuta trīsdienas.

Ar vairāk nekā 320 sportistu dalību jūlija pēdējās brīvdienās aizvadītas orientēšanās sacensības "Azimuta trīsdienas", kas reizē bija arī Latvijas kausa orientēšanās sportā devītais posms. Vīru elites grupā trīs dienu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Edgars Bertuks, bet sieviešu elitē - igauniete Laura Joonas. Rezultāti un sacensību kartes Latvijas Orientēšanās federācijas mājas lapā: http://ej.uz/azimutatrisdienas Foto autors: Valdis Paeglis.

29.Jul 02:16

Latviju Pasaules kausa otrajā posmā MTBO pārstāvēs Edgars Bričonoks un Edgars Krūmiņš. Pasaules Masters MTBO čempionātā M55 grupā Latviju pārstāv Igors Jamčuks. Nākamais un galvenais MTBO šī gada notikums - Pasaules čempionāts - notiks Viļņā no šī gada 20. līdz 27. augustamNākamais un galvenais MTBO šī gada notikums - Pasaules čempionāts - notiks Viļņā no šī gada 20. līdz 27. augustam. Latviju Pasaules čempionātā pārstāvēs līdz 11 sportisti.

26.Jul 03:28

Inga Dambe šodien Pasaules spēļu (The World Games 2017 - Wrocław) vidējās distances sacensībās izcīnījusi 15. vietu. Distanci Dambe veica 39 minūtēs 31 sekundē, sacensību uzvarētājai Helēnai Jansonei no Zviedrijas zaudējot četras minūtes 47 sekundes.

26.Jul 11:02

#Konkurss ‼️ Iepriekš izlozējām identu, bet kā lai orientēšanās sacensībās iztiek bez kompasa? Spied like&share šai ziņai un iegūsti savā īpašumā mūsu ilggadējā sadarbības partnera Suunto Latvia kompasu AIM-6, kas izstrādāts sadarbībā ar Pasaules čempionu orientēšanās sporta sprinta distancē Martenu Bostromu. Navigācijas līdzeklis ražots īpašam ātrumam un elastībai, tāpēc tos raksturo ļoti stabila un ātra kompasa bulta. Noderēs, lai vienmēr atrastu pareizo ceļu! Rezultātus izziņosim 7. augustā.

25.Jul 04:13

Inga Dambe šodien Polijā izcīnīja 29. vietu Pasaules spēļu (The World Games 2017 - Wrocław) sprinta sacensībās. Dambe distanci veica 16 minūtēs un 27 sekundēs, sacensību uzvarētājai Majai Almai no Dānijas zaudējot divas minūtes un 28 sekundes.

25.Jul 01:49

Orientēšanās kluba "Azimuts" organizētās "Azimuta trīsdienas'' - jau šīs nedēļas nogalē! Organizatori brīdina, ka otrajā un trešajā dienā apvidū būs daudz nātru, vietām arī latvāņi, tāpēc iesaka skriet kājsargos un divās biksēs.

20.Jul 04:55

Latvijas Orientēšanās Federācija shared International Orienteering Federation's post.

Pēc Pasaules čempionāta orientēšanās sportā Latvijas dāmas paaugstinātas no otrās uz pirmo divīziju.

15.08.2017

Latvian National Team Management has made the final desision and selected the following runners to World Cup in Latvia.

07.08.2017

This month we are organising the Orienteering World Cup 2017, Stage 3, to introduce the next year’s World Orienteering Championships. The international event from 24th of August to 27th of August will bring together 300 athletes from 27 countries. To have everything running smoothly, we cannot do without our eager-to-help volunteers.

19.07.2017

To give the currently best runners proper time to prepare for the World Cup, the Team Management has already decided to select the following runners to World Cup which will take place in Latvia from 24th to 27th of August in Cēsis.

08.04.2017

In April orienteering season in Latvia traditionally starts with Kurzemes Pavasaris two day competitions. This year's WRE took place in Talsi area on the 8th and 9th of April where the terrain is very similar to World Orienteering Championships 2017 in Estonia. The race was won by Emma Johansson from Sweden and Haavard Haga from Norway in Elite categories.

10.08.2016

World University Orienteering Championship took place in Hungary, Miskolc. Students from 34 countries raced five consecutive days from 31st of July until 4th of August. Latvia was represented by Sandra Grosberga, Laura Leiboma, Madara Brice, Elīna Svilpe, Artūrs Pauliņš, Andris Jubelis, Dāvis Dišlers, Artjoms Rekuņenko un Alvis Reinsons. The best result was achieved by Sandra Grosberga who finished 9th in middle distance.

08.08.2016

On the past weekend 10th stage of Latvia cup took place near Svente, Daugavpils. Summer Challenge gathered 180 participants and victories in elite classes went to Svajunas Pajaujis (Lithuania) and Irina Yurok (Belarus).

02.08.2016

On the last week of July after a summer break Latvian orienteering season restarted with two day Latvian Cup competitions "Sigulda Cup" which gathered 300 participants. The fastest in elite classes were Irita Puķīte and Guntis Māliņš, both representing orienteering club "Kāpa".

23.07.2016

Exactly one month to go for the World Championships in Strömstad, Sweden and it is now clear who will represent Latvia there.

(4)
04.11.2015

In November and December 2015 in the premises of three universities in Riga there will be an indoor orienteering race series consisting of five stages. The name of the series will be the "Latvian Indoor Orienteering League".

 

 

0.056194067001343